Текст пісні "OK"
KRUTЬ Lyrics
"OK"
Знаєш, я стараюсь бути чесною з тобою, друже
Але це так часто не виходить з межі моїх думок
Загалом найкращий стан в очах людей — це правда
Я тобі радію щиро, але зрозумій разок
Але коли мені не ОК
Я стараюсь заховатись і втікти від думок
Але коли мені не ОК
Я стараюсь втікти від думок
Так було перший раз, другий раз, третій раз, четвертий раз
П'ятий раз, шостий раз, сьомий раз і восьмий раз
Дев'ятий раз, десятий раз, останній раз і кожен раз
Від людей до води, від людей до води
Я сама собі стараюся втікти до води
Від людей до води, від людей до води
Загалом вода така, як я, мінлива і уперта
Хай лікує рани, точить скали, знищує мости
Я пишу листи на сушу всім далеким інтровертам
Тим, що також час від часу потребують самоти
Але коли мені не ОК
Я стараюсь заховатись і втікти від думок
Але коли мені не ОК
Я стараюсь втікти від думок
Так було перший раз, другий раз, третій раз, четвертий раз
П'ятий раз, шостий раз, сьомий раз і восьмий раз
Дев'ятий раз, десятий раз, останній раз і кожен раз
Кожен раз
Від людей до води, від людей до води
Я сама собі стараюся втікти до води
Від людей до води, від людей до води
(Але коли мені не ОК)
Але коли мені не ОК (але коли мені не ОК)
Я стараюсь заховатись і втікти від думок
Але коли мені не ОК
Я стараюсь втікти від думок
Так було перший раз, другий раз, третій раз, четвертий раз
П'ятий раз, шостий раз, сьомий раз і восьмий раз
Дев'ятий раз, десятий раз, останній раз і кожен раз
Але коли мені не ОК
- AZLyrics
- M
- Maryna Krut Lyrics
You May Also Like
Jerry Heil - "Постіль" Без сорому, без голосу
Кричала
Втікаючи з твого причалу
Іє-уу
Без розсуду
Без розуму
Любили
Горіли, та перегоріли
Іє-уу
Але як же дізнатися, що буде завтра
З ким свою постіль не розділяти
Вірити в...
KLER - "Зимова" Як ся кажуть знов прийшла зима
Та ніби не закінчувалась
Але час нас не чекає
Час мина минає
І мороз за щоки так кусає
Як сьогодні я ти не питай
А сніг падає на дах
Не чекає нас пора
Світло мерехтить...
Kazhanna (Кажанна) - "УСМІШКА" Хай позаду залишаються вокзали і міста
Я усе на світі маю, бо усмішка на вустах (на вустах)
Ні прийдешнє, ні минуле не торкається мене
Знаю: все мина, і це мине
Бам, цей день настав (бам)
Я...
Iryna Bilyk (Ірина Білик) - "Мовчати" Давай виключим свiтло i будем мовчати
Про то що не можна словами сказати
Не можна писати не можливо зiграти
А тiльки мовчати тихенько мовчати
Давай мовчати про то шо дiвчата
Не вмiють сховати не...
Tember Blanche - "Друг" Мене всі питають
Чи буду з тобою
Коли забуду дерево, де лазили обоє
Мене всі лякають
Любов живе 3 роки
А дружба? Та живе лиш поки ходим на уроки разом
Летим у дорослий плин
Все, що спільного...