Текст пісні "OK"

KRUTЬ Lyrics

"OK"

Знаєш, я стараюсь бути чесною з тобою, друже
Але це так часто не виходить з межі моїх думок
Загалом найкращий стан в очах людей — це правда
Я тобі радію щиро, але зрозумій разок

Але коли мені не ОК
Я стараюсь заховатись і втікти від думок

Але коли мені не ОК
Я стараюсь втікти від думок

Так було перший раз, другий раз, третій раз, четвертий раз
П'ятий раз, шостий раз, сьомий раз і восьмий раз
Дев'ятий раз, десятий раз, останній раз і кожен раз

Від людей до води, від людей до води
Я сама собі стараюся втікти до води

Від людей до води, від людей до води

Загалом вода така, як я, мінлива і уперта
Хай лікує рани, точить скали, знищує мости
Я пишу листи на сушу всім далеким інтровертам
Тим, що також час від часу потребують самоти

Але коли мені не ОК
Я стараюсь заховатись і втікти від думок

Але коли мені не ОК
Я стараюсь втікти від думок

Так було перший раз, другий раз, третій раз, четвертий раз
П'ятий раз, шостий раз, сьомий раз і восьмий раз
Дев'ятий раз, десятий раз, останній раз і кожен раз

Кожен раз

Від людей до води, від людей до води
Я сама собі стараюся втікти до води

Від людей до води, від людей до води

(Але коли мені не ОК)

Але коли мені не ОК (але коли мені не ОК)
Я стараюсь заховатись і втікти від думок

Але коли мені не ОК
Я стараюсь втікти від думок

Так було перший раз, другий раз, третій раз, четвертий раз
П'ятий раз, шостий раз, сьомий раз і восьмий раз
Дев'ятий раз, десятий раз, останній раз і кожен раз

Але коли мені не ОК


You May Also Like
Jerry Heil - "Постіль" Без сорому, без голосу Кричала Втікаючи з твого причалу Іє-уу Без розсуду Без розуму Любили Горіли, та перегоріли Іє-уу Але як же дізнатися, що буде завтра З ким свою постіль не розділяти Вірити в...
KLER - "Зимова" Як ся кажуть знов прийшла зима Та ніби не закінчувалась Але час нас не чекає Час мина минає І мороз за щоки так кусає Як сьогодні я ти не питай А сніг падає на дах Не чекає нас пора Світло мерехтить...
Kazhanna (Кажанна) - "УСМІШКА" Хай позаду залишаються вокзали і міста Я усе на світі маю, бо усмішка на вустах (на вустах) Ні прийдешнє, ні минуле не торкається мене Знаю: все мина, і це мине Бам, цей день настав (бам) Я...
Iryna Bilyk (Ірина Білик) - "Мовчати" Давай виключим свiтло i будем мовчати Про то що не можна словами сказати Не можна писати не можливо зiграти А тiльки мовчати тихенько мовчати Давай мовчати про то шо дiвчата Не вмiють сховати не...
Tember Blanche - "Друг" Мене всі питають Чи буду з тобою Коли забуду дерево, де лазили обоє Мене всі лякають Любов живе 3 роки А дружба? Та живе лиш поки ходим на уроки разом Летим у дорослий плин Все, що спільного...