"Crno Zlato" tekst pesme
"Crno Zlato"
Volio si da ti prođem prstima kroz kosu
Kad u mome krilu mazno utoneš u misli
Ali sada znam i ko ih ti je tada krao
I da za mnom čeznuo u njima nikad nisi
Malo crno zlato, tako si me zvao
Dok si se u ljubav, meni kleo ti
Da pod kožu uđeš, to si vješto znao
Kada pogledom me nježno poljubiš
Da li je i ona ista kao ja?
Ništa sebi, a sve tebi oprašta
Da li se da nju baš voliš zanosi?
Dok je ljubiš ti iz koristi
Volio si da me gledaš, dok ti usne diram
I da šapućeš u polumraku da smo isti
Ali sada znam da sve sa tobom laž je bila
I da video u mome oku ljubav nisi
Malo crno zlato, tako si me zvao
Dok si se u ljubav, meni kleo ti
Da pod kožu uđeš, to si vješto znao
Kada pogledom me nježno poljubiš
Da li je i ona ista kao ja?
Ništa sebi, a sve tebi oprašta
Da li se da nju baš voliš zanosi?
Dok je ljubiš ti iz koristi
Da li je i ona ista kao ja?
Ništa sebi, a sve tebi oprašta
Da li se da nju baš voliš zanosi?
Dok je ljubiš ti iz koristi
Writer(s): Branislav Samardzic, Dragan Struja Kovacevic
- AZLyrics
- M
- Maya Berović Lyrics
album:
"Crno Zlato" (2008)
You May Also Like
Lapsus Band - "Lažo" Sve što osvojim i gubim
Tebi pripada
Osuđen da druge ljubim
Tebe nikada
Ali da se opet rodim
Živio bih da te volim
Često ne zaključam vrata
Kao banućeš
Ko zna čija iz inata
Negdje svanućeš
Da od...
Senidah - "Piješ" Želim te kô nervni slom, ti si pukô, srećo, već odavno
Svu tu buku sam poželela da me spasi svu od sebe, da
Da mi pocrni sunce, da zagrmi pustinjom
Podivljaj sa mnom, bila sam kô baklja paklu tvom...
Devito x Teodora - "Vudu" A volela bi to, volela bi to, volela bi to
A volela bi to, volela bi to, volela bi to
Moji, moji prsti, prsti klize po njoj
Prava melodija, pijem viski, ne znam broj
Zbog nje lutam, lutam, noću...
Relja - "Offline" O-o, o-o, uvija kô krivina
Yugo bambina, prljava kô Manila
O-o, o-o, ma gde si dosad bila?
Trebaš mi live, a ne online
Pojavi se do zore, ma nemoj ni da zoveš
Znam sve tvoje fore, što pitaš da l'...
Elena Kitic - "Fobije" Ide priča da u oku mom đavo stanuje
Noći gore, jutra hladna kô led
Da se svima samo pakao sa mnom raduje
Jer tu ljubav ne stiže na red
A ti znaš, zar ne? Nisam kriva ja
Posle tebe bol me je loše...