Текст песни "Четвёртая Больно"
"Четвёртая Больно"
Помнишь, о чем мы мечтали
Забыл, я все понимаю
Мечты, как бисер, теряем
На землю спустились, уже не летаем
Взгляни на тех, кем мы стали
Себе же крылья под резали
Нет сил, но задних не сдали
Что будет не просто и так это знали
Больно
Это не страшно
Значит ты так же
Дышишь, как и я
Сильно
Любил однажды
Чувства есть в каждой
Ране на теле!
Помнишь
Как было раньше
Никто не знал, что
Мир сойдет с ума
Что же
Что будет дальше
Скажи, зачем же
Мы повзрослели
- AZLyrics
- M
- MBreeze Lyrics
You May Also Like
Chico & Qatoshi - "Душі" Скажи куди летять
Падші душі на полях
Замінили поверхи
Де шукати покажи
Я піду у сиву даль
Погукаю на зорі
Та не вийдуть вже до мене
Падші душі восени
Скажи куди летять
Падші душі на полях
Замінили...
Balsam & NICHKA - "Відшукати" Де відшукати
Щастя те земне
Скільки ще в болю
Скільки днів мине
Мама казала
Вгору головне
Той хто шукає, той завжди знайде
В останній час згадую ті дні
Коли для нас там у вікні
Світило сонце на...
MamaRika - "Щастя" А де ті тополі, до болі знайомі
Що гойдали в такт від вітру біля дому?
А де ті черешні, що так обережно
Нахиливши гілку, не зламати б решту?
А де руки ті, ті старенькі в зморшках
Що в обіймах зразу,...
KOLA - "Перше Кохання" Для кого, дівчино, ти відпускала коси?
Для кого, дівчино, ти берегла красу?
Для кого ти вибігала назустріч босою?
Для кого ти квітла в саду?
Стояла на зупинці під дощами
Чекала годинами його до...
Golubenko - "Не Засну" У-у-у, здається більше не засну
Ну скажи мені, чому
Ти так довго не відповідаєш
У-у-у, здається більше не засну
Або, якщо я уже сплю
То чому нічого не питаєш?
Чому в нас різний шлях?
Давай...