Текст пісні "В Пам'яті"
"В Пам'яті"
Гадаю час іти туди, де не знайти
Я підіймаюсь вище аніж побачиш ти
Увесь світ був для нас, як швидко плине час
Не йде час водночас, не боюся висоти
Я лиш був для когось кимось
Я хотів лиш одного
Залишатися щасливим
Вже не хочу нічого
Моє серце буде з твоїм вічно
Вічно, вічно, знайде дім
Я воскресну, я з тобою навічно
Вічно, вічно - в пам'яті!
В пам'яті!
Я бачу два світи неначе уві сні
Вже не спливають тижні і не звучать пісні
Посеред тих примар я також поміж хмар
Вже не йде календар, тільки погляди сумні
Я лиш був для когось кимось
Я хотів лиш одного
Залишатися щасливим
Вже не хочу нічого
Моє серце буде з твоїм вічно
Вічно, вічно, знайде дім
Я воскресну, я з тобою навічно
Вічно, вічно - в пам'яті!
В пам'яті!
Я вже там, де зорі - та я завжди поряд
Хоч глибший за море, ти запам'ятай
Моє серце з твоїм в радості і горі
Ми ще поговорим там, де неба край
Я вже там, де зорі - та я завжди поряд
Хоч глибший за море, ти запам'ятай
Моє серце з твоїм в радості і горі
Ми ще поговорим там, де неба край
Я бачу два світи неначе уві сні
- AZLyrics
- M
- MBreeze Lyrics
You May Also Like
DOROFEEVA - "Кохаю, Але Не Зовсім" Я тебе кохаю, але не зовсім
Я розбила серце – не ходи тут босим
Було добре влітку, але зараз осінь
І я втомилась від сумних пісень
Я ввімкну на всю звук
Я зникну – і не ввійду
Я крикну – давай без...
MamaRika - "Серце" Ой серце болить
За сестер і братів
Хто душею горить
Та ще не зотлів
Ой серце болить
І рветься з грудей
За наших людей
Ой серце болить
За сестер і братів
Хто душею горить
Та ще не зотлів
Ой серце...
KHAYAT - "Нехай" Світла не видно
В невідомості
Ледве помітні
Муки совісті
З киснем проникли
До свідомості
Де постійний стан
Невагомості
Краплі на вікнах
Знаєш, поміж тим
Схоже я звикну
Бути втомленим
Тисни на...