"La Fiesta" tekst pesme
"La Fiesta"
Žene se dele na tipa dva
Na mene i klonove što žele da su ja
Na stolu, trapezu, magija u plesu
Na moj znak padaju on, on i on
Ja pucam bez krvi, zauzmi red prvi
Pada noć, muzika, kreće šou
La Fiesta (Nek' gori svet)
La Fiesta (Sad sruši sve)
Ma smesta
Probaj da me oznojiš, možda me i osvojiš
Ime mi je drugo znaj La Fiesta
Momci se dele na vrste dve
Na one što žive i ginu zbog mene
Na stolu, trapezu, magija u plesu
Na moj znak padaju on, on i on
Ja pucam bez krvi, zauzmi red prvi
Pada noć, muzika, kreće šou
La Fiesta (Nek' gori svet)
La Fiesta (Sad sruši sve)
Ma smesta
Probaj da me oznojiš, možda me i osvojiš
Ime mi je drugo znaj
La Fiesta (Nek' gori svet)
La Fiesta (Sad sruši sve)
Ma smesta
Budi fajter, budi jak kada probaš sa mnom mrak
Znaćes da sam najbolja
La Fiesta
La Fiesta
La Fiesta
Ma smesta
Probaj da me oznojiš, možda me i osvojiš
Ime mi je drugo znaj
La Fiesta (Nek' gori svet)
La Fiesta (Sad sruši sve)
Ma smesta
Budi fajter, budi jak kada probaš sa mnom mrak
Znaćes da sam najbolja
La Fiesta
La Fiesta
La Fiesta
- AZLyrics
- M
- Milica Pavlović Lyrics
You May Also Like
Severina - "Ko Me Tjero" Prosla je i godina
Otkako ne osjecam
Na kruhu i na vodi sam
Samo za te, za te znam
Nije ovo zivot ni zivotarenje
Samo mlada cekam brzo starenje
I kunem tebe
Nek mi sveci oproste
Ko me, ko me tjero...
MC Stojan - "Vatreno Vatreno" Ons je seksi, seksi
Ona sve moze
Kad te pogleda u oci
Brzo udje ispod koze
Ona nije laka riba, voli skupe stvari
Uvek sijaju na njoj Prada, Fendi i Cavalli
Pridji mi, pridji mi
Kako to ne vidis
Da...
Aleksandra Prijović - "Voljena Greško" Bilo je leto, ljubav u vazduhu
A ja predugo sama i od svega umorna
A ti kao da si osetio to
Pameti otkaz dala sam, pa se predala
Bio si dokaz da đavo nikad ne spava
A ja kô da mi je petnaest,...
Breskvica - "Sa Andjelima" A sad odlaziš, zbogom, kasni su sati
Tvog imena slovo sa tugom ja pamtim
Sve svoje si prodô, nemam šta da dam ti
Jer moje si odnô srce, kao na tacni, sa anđelima
Noću su ti ruke hladne, ko zna gde...
Teodora - "Most Na Adi" Baš nikad duža noć, još ne spavam
A možda je i bolje da te ne sanjam
U zamke da te zovem, još ne padam
Al' gubim se u ovoj igri nerava
Most na Adi je u magli
Minuti kao da su stali
I noć kô da se sa...