"Spavaćica (Cavalier Remix)" tekst pesme
"Spavaćica (Cavalier Remix)"
(Tamo gde sam krenula)
(Tamo gde sam krenula)
Da smirim te, kô ludak si me zvao
I hitno se najavio, ali se nisi ni pojavio
Pa zar da mi propadne ova čežnja?
Neću da sedim napeta, ovo je moja mala osveta
Ključ od stana on poslaće po šoferu
Traži adresu po neseseru
Naći ćeš samo praznu postelju
Hoću kod moga kavaljera
Ruže, maniri, rivijera
U krevetu posle ume da pretera
Tamo gde sam krenula ne nosim spavaćicu
Ne sme da se spava do sedam ujutru
Tamo gde sam krenula ne znamo za granicu
Uživaću za tebe, moj mladiću
Volim ja da mirišem zbog tebe
Na tu aromu badema, ali sam, dečko, skoro zaspala
Ne volim da stresiram se noću
I mome čekanju je kraj, e baš toliko verna nisam, znaj
Ključ od stana on poslaće po šoferu
Traži adresu po neseseru
Naći ćeš samo praznu postelju
Hoću kod moga kavaljera
Ruže, maniri, rivijera
U krevetu posle ume da pretera
Tamo gde sam krenula ne nosim spavaćicu
Ne sme da se spava do sedam ujutru
Tamo gde sam krenula ne znamo za granicu
Uživaću za tebe, moj mladiću
(Tamo gde sam krenula)
Tamo gde sam krenula ne nosim spavaćicu
Ne sme da se spava do sedam ujutru
Tamo gde sam krenula ne znamo za granicu
Uživaću za tebe, moj mladiću
- AZLyrics
- M
- Milica Pavlović Lyrics
You May Also Like
Nikolija - "Milo Moje" Ulice me vole, oh, love me zbog love
U Rendžu motorole, motam Rover - van kontrole
Vidiš, oko moje, preslikane smo nijanse kad bi bili boje
Crveno-crno, svima smo tema
I more je crno, sunca nema
Ne...
Vuk Mob - "Heineken" Coby, jesi ti radio traku? Jeste
Mala je slatka I crna k'o Nestle
Telo lomi uz ritam, dupetom trese
Naručuje flaše, naručuje pesme
Radi šta ne sme, a ja pijem
(Heineken, Heineken)
Nikad nisi lepša...
Henny - "Bejbe" (Jhi-Jhinsen)
A kako radiš to bejbe oh
Teraš me da noćas raskinem s njom
Teraš me da budem potpuno tvoj
Mama, ja zaljubio sam se u zlo
Jer kako radiš to bejbe oh
Teraš me da noćas raskinem s njom...
Relja & Rasta - "Turira" Zbog nje pijan izdivljam
Slupam dva džipa, idem, al' ne znam dokle
Zlo mi se sviđa
I đavo se pita kako sam tako proklet
Najgore biram, ne da mi mira
Treba mi barem još dve
Crna kô Kylie, plava kô...
Edita & Rimski - "Zbog Tebe" Zbog tebe krala
Zbog tebe i u vatru stala
Zbog tebe je plakala budala
Samo, samo da mi mirno spavaš
Zbog tebe, opet
Noći mi mirišu na problem
A samnom znaš da neće biti bolje
Al' plesala bi đavom...