Текст пісні "13:54 (душа)"
"13:54 (душа)"
І він писав:
Але ж від того лютого всі люди люті стали
І я один із них
І людяність від того лютого зникала
І я мало не зник
А може, й зник
А може, в пекло вже потрапив
Хоча не знаю ще за що, але там саме так, напевно
Такі думки були спочатку
Аж потім в них відчув невпевненість
Адже я вже казав колись
Потім забув, були на те причини, а
Потім пригадав, розбитий:
Таких, як ти, не може опинитись в злому місті
Через таких буває, забувають
Про самотність ту несамовиту
Через таких складають пісні
Зібратись по частинам і рушати
Якщо відстав то наздогнати
А якщо загубив, то винахідливішим
Мушу стати і знайти
Прошу, якщо я неохоче душу вкотре втратив
Знайди і поверни мені її, бо вмієш так лиш ти
Щоб залишитись в обіймах назавжди
Подалі від холодної, несамовитої, німої самоти
- AZLyrics
- M
- MONATIK Lyrics
album:
"Вічно Танцююча Людина" (2025)
You May Also Like
Volodymyr Dantes - "Стожари" Був зорепад і зелен сад
І ми були у парі
По тім саду без тебе йду
Коли горять стожари
Гей, ви, стожари, мені насняться ваші чари
Так хочу стріти кохання наяву
Так чом, стожари, ви знов заходите за...
Jerry Heil - "#МРІЯ" Увесь світ дивиться на мій дім крізь ящик
І від їх сторіз тут в бункері трошки краще
Одним за нас страшно, іншим - за себе стидно
Вони дивляться крізь ящик, по ящику краще видно
Але якщо є віра, то...
OSTY & Klavdia Petrivna - "Не Лякай" А ми розтанем з тобою вночі
Ти кохай мене, не мовчи
Все буде добре, тільки don't cry
Вітер, не лякай мене, не лякай
А ми розтанем з тобою вночі
Ти кохай мене, не мовчи
Все буде добре, тільки don't...
Klavdia Petrivna & OSTY - "Хто Ти" Ми з тобою перехожі
Але дуже схожі
Однаково відчуваєм біль
Бог все бачить
І Бог тобі пробачить
Рану ніколи не загоїть сіль
Дощ змиє усі сліди
Я ніколи не дізнаюсь хто ти
Дощ змиє усі сліди
Я ніколи...