Текст пісні "Sky (Небо)"
NASTEISHA & INSOMNIA Lyrics
"Sky (Небо)"
Небо сьогодні таке красиве, воно таке сиве
Небо сьогодні таке красиве
Я бачу, вмираю, сьогодні цвіту
Небо сьогодні таке красиве
О, воно таке миле
Чому не дано літати? Хочу стати птахом. Чому?
Небо, не плач, з тобою я буду
Небо, не плач, з тобою я хочу
Небо, не плач, з тобою я не буду жаліти, що робить мені
(Що робить мені-і-і)
Що робить мені? Не буду жаліти
Куди плисти ось цим човном?
(Куди плисти ось цим човном?) Скажи мені
Чому я жаліти, тому я не буду
Не буду, просто
Небо, не плач, з тобою я буду
Небо, не плач, з тобою я хочу
Небо, не плач, з тобою я не буду жаліти, що робить мені
В пустих містах зорі світять
В пустих містах не чути звуку
В пустих думах все палає, все палає, все горить
В пустих домах все горить
Флешбек: люди в формах (в формах)
Флешбек — це не птах (не птах)
Флешбек не летить в теплий край
Флешбек — це мій страх (це мій страх)
Побачити знову кошмар
Моє щастя збив літак (літак)
Небо, не плач
Небо, не плач
Небо, не плач, з тобою я буду
Небо, не плач, з тобою я хочу
Небо, не плач, з тобою я не буду жаліти, що робить мені
(Небо, не плач)
- AZLyrics
- N
- NASTEISHA Lyrics
You May Also Like
TumaniYO - "Доброе Утро" Замедленный темп, невесомый сон
Он где-то здесь, но не поймать его
Попробуй сам
Окутал зал дыма залп - я только за
Не помешает ничего, не смотри назад
Ведь это пройденный этап, куча синяков
Лужи...
DOROFEEVA - "Хартбіт" Знову тисне у скроні
А я втопила біль в твоїй любові
І трошечки в вині
Світ не знає кордонів
Як не знають меж твої долоні
Як звучить твоя душа
Тільки я про це дізналась
У твоїх сумних віршах
Я...
Gio Pika (Гио Пика) & Kravz (Кравц) - "Маяк" Наши тёплые дни вновь остались в тени
Затянуло всё тучами чёрного цвета
Ты одна маяком для меня лишь гори
Я пойду на твой свет, обдуваемый ветром
Здесь слишком много людей, на душе метель
И мы тут...
Lely45 - "Я Сподіваюсь" Невже, ми всі померли за ідею?
Нас розіп'яв фальшивий романтизм
Байки про світло у кінці тунелю
Звучать як втомленний, гучний девіз
Я сподіваюсь всі усіх розчарували
І одиноко грузнуть в молитвах
Аж...
Kambulat - "Лифты" Давай забудем, как любили, какие цифры
Но наши лица запомнят лифты
Улыбки родных, радость близких
Да, мы попали в списки
Забудем, как любили, какие цифры
Но наши лица запомнят лифты
Улыбки родных,...