"Najgora" lyrics
"Najgora"
Sa kim si, takav si, a ti si ipak moj
Kad god me poniziš, ti smanjiš se za broj
Svoje mi poraze lepiš na obraze
A sada vidim da ista sam kô ti
Najgora, sad sam ti ja
Najgora, nek svako zna
Najgora, gora od svih
Najgora, a šta si ti?
Najgora i to je sve?
Najgora, što nemam gde?
Najgora, što nemam s kim?
Najgora, a šta si ti?
Svoje mi strahove pod kožu uvlačiš
Neće me boleti gde god me udariš
Svoje mi poraze lepiš na obraze
A sada vidim da ista sam kô ti
Najgora, sad sam ti ja
Najgora, nek svako zna
Najgora, gora od svih
Najgora, a šta si ti?
Najgora i to je sve?
Najgora, što nemam gde?
Najgora, što nemam s kim?
Najgora, a šta si ti?
(Najgora, sad sam ti ja)
(Najgora, nek svako zna)
(Najgora, gora od svih)
Da sam bila bolja, ne bih bila tvoja
Najgora i to je sve?
Najgora, što nemam gde?
Najgora, što nemam s kim?
Najgora, a šta si ti?
- AZLyrics
- N
- Nataša Bekvalac Lyrics
You May Also Like
Ana Nikolić - "Loše Ti Je Bilo" Ne žele mi dobro te pesme
Što se noćas vrte na radiju
Hoću da budem srećna
One me ubijaju
Može li taj tu, muškarac mlad i lep
Ljubav moju da sprži?
Spavaću sa njim i muka biće mi
Ti dođi, glavu mi...
Lapsus Band - "Hendikepiran" Stigla si u grad evo kruže priče
Svakome si glavna vest
Kakva li si sada svakoga se tiče
Gde si to u dva u šest
Kada prođeš stane sve
Ti ni zbog koga ne staješ
Samo meni ne ne ne
Ne nedostajeeš...
Tanja Savić - "Laga Laga" Yeah
KDM, KDM
Tanja, Tanja
Ja, ja
I nisam mislila da može da uđe ispod kože
I pomuti mi pamet neko kao ti
Kroz ruke su ti prošle sve te žene loše
A sad su tvoje mane sve što treba mi
Čuvala sam te...
Aleksandra Prijović - "Marš" Od muke puca mi glava
Dok probaš da zagrliš me pijan
A ja se pravim da spavam
A mogla bih da te odrobijam
Ma kad si takva nula ne bih trepnula
I biću ti kriva, i mrtva, i živa, i zabole me
I...
Relja - "Mi Amor" Mi amor me zove, kaže mi: "Halo?"
Bebi, sanjam bele jahte ceo život da nas prate
Mi amor me zove, kaže mi: "Halo?"
Bebi, hoću lance zlatne, oko sata dijamante
Mi amor me zove, kaže mi: "Halo?"
Hoće...