"Harizma" lyrics
"Harizma"
(feat. Suzana Dinić)
[Nikolija:]
Hoćeš da ti objasnim to malo prostije?
Mogu ovim Džekom odmah da je polijem
Ako ne shvati to, može i da boli je
Sa očiju mojih odmah skloni je
Kada ispraznim separe, daj da napunimo sto
Onda ispraznimo flaše pa ih bacimo na pod
Meni ne treba baš mnogo da bih napravila šou
Ovaj viski dvanaest godina čeka
I zato noćas, 'ajmo živeli
Najgora sam od sve dece
Ako te nešto budu pitali
Numeraj, numeraj, numeraj, numeraj
Moram da ti priznam da normalna baš nisam
Numeraj, numeraj, numeraj, numeraj
Al' moja te harizma ubija k'o kriza
Numeraj, numeraj, numeraj, numeraj
Moram da ti priznam da noću nisam ista
Numeraj, numeraj, numeraj, numeraj
Al' ako sada izdaš, ja znaću da si-
[Marko Moreno:]
Voli me, ne voli, voli me, ne voli
Voli me, ne voli, voli
Voli me, ne voli, voli me, ne voli
Voli me, ne voli, voli
Voli me, ne voli, voli me, ne voli
Voli me, ne voli, voli
Voli me, ne voli, voli me, ne voli
Voli me, ne voli, voli
[Nikolija:]
Znaš da sa mnom nikad nema monotonije
I da moje noći nikad nisu kopije
Zato veruj mi da biće najbezbolnije
Da u jednom smeru kartu dobije
Kada ispraznim separe, daj da napunimo sto
Onda ispraznimo flaše pa ih bacimo na pod
Meni ne treba baš mnogo da bih napravila šou
Ovaj viski dvanaest godina čeka
I zato noćas, 'ajmo živeli
Najgora sam od sve dece
Ako te nešto budu pitali
Numeraj, numeraj, numeraj, numeraj
Moram da ti priznam da normalna baš nisam
Numeraj, numeraj, numeraj, numeraj
Al' moja te harizma ubija k'o kriza
Numeraj, numeraj, numeraj, numeraj
Moram da ti priznam da noću nisam ista
Numeraj, numeraj, numeraj, numeraj
Al' ako sada izdaš, ja znaću da si-
[Marko Moreno:]
Voli me, ne voli, voli me, ne voli
Voli me, ne voli, voli
Voli me, ne voli, voli me, ne voli
Voli me, ne voli, voli
Voli me, ne voli, voli me, ne voli
Voli me, ne voli, voli
Voli me, ne voli, voli me, ne voli
Voli me, ne voli, voli
Writer(s): Marko Moreno, Vuksan Bilanovic
- AZLyrics
- N
- Nikolija Lyrics
album:
"Yin & Yang" (2019)
You May Also Like
Vuk Mob - "Slavija" Otac više neće ni da čuje za me
Mi ne živimo živote nego "Rane"
Kaže ima sina kriminalca
Stidi se svog sina kriminalca
Ni mojoj majci nije lako više
Od bola oči pune su joj kiše
Majka ima sina...
Relja & Rasta - "Genge" Ma, mani, mala, genge i uzmi nešto bolje
Pa pali, neće tebe, daj, spusti te pištolje
Mala bi da sa mnom legne i proba nešto moje
Zapalila bi negde, danima me non-stop zove
A druže, nije sve u životu...
Breskvica - "Utopia" Je l' ovo Popov?
Moja utopija bezvredna je bez nas
U noćima bez sna, shvatila sam da
Moja utopija bezvredna je bez nas
U noćima bez sna, shvatila sam da
Samo neka gori grad, svaka priča, svaka bol...
Lapsus Band - "Voli Me" Voli me, voli više nego bilo ko
Voli me i kad nemaš razloga za to
Voli me čak i ako imam mana sto
Voli me, voli (Voli me)
Voli me i bez duše, i bez razuma
Voli me baš u inat i bez pravila
Voli me...
Cvija & Teodora - "Nokaut" Loži me taj stil, loži me taj stav
U moru hijena ovde jedini si lav
Svi su kao in, meni je to out
A pojava tvoja obara me kô nokaut
Izvini, ja sam mirnija
Al' je noćas sa mnom flaša viskija...