Текст пісні "Леді"
"Леді"
Ви зайшли сюди тоді, коли я вже не спав
На годинниках моїх ці ноти назавжди
Непомітно, як вино, чисто, як вода
Взяли ви у мене все, що я сховав
І ви сиділи за столом, а я літав над ним
Ваші жести були так подібні на "прощай"
Далі ви замовили собі зелений чай
З вашими губами я став одним
Леді, дозвольте мені піти
Леді, налийте мені за край
Леді, а можна до вас на "ти"?
Леді, леді, я хочу із губ твоїх
З жасмином зелений чай
Ти наснилася мені і я уже не спав
Я залишився один, зі мною був лиш чай
Тільки чути твій жасминний і твоє "прощай"
Взяла ти у мене, взяла все, що я сховав
Леді, дозвольте мені піти
Леді, налийте мені за край
Леді, а можна до вас на "ти"?
Леді, леді, я хочу із губ твоїх
З жасмином зелений чай
- AZLyrics
- O
- Okean Elzy (Океан Ельзи) Lyrics
album:
"Суперсиметрія" (2003)
You May Also Like
Boombox (Бумбокс) - "Тримай мене" Смішно, сумно
Чесним бути чи розумним?
Вибір несумнівно є
Нерви, втома
Але хтось чекає вдома
Вітер музику несе
Тримай мене
Не дай мені піти
Навіть не на хвилину
Бо не зможеш більш знайти
Під цим...
The Hardkiss - "Прірва" Не відчиняй мені.
Не розглядай мене крізь призми.
Зачарований ти у сні.
Не полишай мене, прокинувшись у теплій весні.
Я тебе боюсь та з тобою бути хочу.
Ти вітай мене щоночі біля прірви на краю....
Basta & Zivert - "неболей" С неба лей, с неба лей, с неба лей
С неба-неба-неба лей
С неба лей, с неба-неба лей
Дождь пока меня ты ждешь
С неба лей, с неба-неба-неба-неба лей
Дождь пока меня ты ждешь
Не болей,...
Jamala & Pianoboy - "Эндорфины" Надо-таки влюбляться
Чтоб, как девченка с огромным ранцем
Бежать по весенним лужам
За только придуманным мужем
Надо-таки влюбляться
Может, влюбиться в работу?
В завтрашний день, в субботу?
В...
polnalyubvi - "Кометы" Тот, кто погас
Будет ярче светить, чем кометы
Пролетающие над планетой
Из пустоты
Без твоей красоты не родится
Юности вольная птица
Лети над землёй
Словно орёл, словно орёл
Свети над землёй
Словно...