Текст пісні "Мукачево"
"Мукачево"
Десь на набережній в Мукачеві
Там де душу виймає сакура
Влаштував би собі побачення
Із собою з вісімдесятих я
І спитав би у себе, хлопчика
Що побачив мене, дорослого
Чи хотів би він стати голосом
Покоління тих, кому болить
Тих, хто не мовчить
Я не хочу ніколи існувати без імені
Я не хочу ніколи засинати у камені
Я нікому не буду віддавати ім'я своє
Тим, ким я був, тим я і є
Тим, ким я був
Десь у Львові на Драгоманова
В паралельному з нами просторі
Побалакав би під каштанами
Із собою із дев'яностих я
І спитав би у того підлітка
Шо на мене спідлоба дивиться
Чи хотів би він стати дзеркалом
Покоління тих, кому болить
Тих, хто не мовчить
Я не хочу ніколи існувати без імені
Я не хочу ніколи засинати у камені
Я нікому не буду віддавати ім'я своє
Тим, ким я був, тим я і є
Тим, ким я був
Десь у скверику, на Подолі я
Видно здалеку сяйво місячне
Сів би випити, під магнолію
Із собою, десь із двохтисячних
І спитав би себе натхненного
Що не дуже уважно слухає
Чи хотів би він стати пам'яттю
Покоління тих, кому болить
Тих, хто не мовчить
Я не хочу ніколи існувати без імені
Я не хочу ніколи засинати у камені
Я нікому не буду віддавати ім'я своє
Тим, ким я був, тим я і є
Тим, ким я був, тим я і є
Покоління тих, кому болить
Тих, хто не мовчить
Ми не хочем ніколи існувати без імені
Ми не хочем ніколи засинати у камені
Ми нікому не будем віддавати ім'я своє
Ті, ким були, ті ми і є
Ті, ким були, тими і є
Ті, ким були, ті ми і є
Ті, ким були, тими і є
- AZLyrics
- O
- Okean Elzy (Океан Ельзи) Lyrics
You May Also Like
LOBODA - "40 Градусов" Держи меня крепче, мама, я сегодня пьяна
Его неземные слова допила до дна
Держи меня ночью, мама, я так сильно больна
От одного лишь взгляда его убегаю вон
А туман, туманом затуманил
Мысли все о...
SHUMEI - "Тривога" Ти знов не спиш
Зброя навскіс
Кров... Сон... Злість, тон
Вийду знов
Повітряна тривога, десь танки три горять
А зліва побратими відстрілюють ребят
Ніколи не пробачиш, ніколи не простиш
І прапор...
Noize MC - "Вояджер-1" Столько лет прошло, а холод жжёт в груди.
Эй, Земля, алло, я «Вояджер-1» —
Выходи на связь, срочно выходи!
Наскитался всласть по Млечному пути
Да так и не сумел себе найти другой ориентир.
До тебя...
Wellboy & Parfeniuk - "Забий" Була то доброю то злою
Коли відстоював горою
Хотів дістати з неба зорю
Та нецілований тобою
Була то доброю то злою
Коли відстоював горою
Хотів дістати з неба зорю
Та нецілований
Скільки див ще не...
Tember Blanche - "про Київ" Мам, зрозумій
До ранку буду гуляти я
З ним на Дніпрі
П'янію — то не моя вина
Забери мене на паті
На Подолі біля Гриші буду я чекати
Запроси мене на каву
Знаю, тут на Золотих місцина є цікава
Хочу я...