"BLOK" tekst piosenki

"BLOK"

Między osiedlami, tak jak asfalt
Zawsze będę stąd, bo z tego się nie wyrasta
Za mną każdy blok tego miasta
Będę robił tło, nawet jakbym miał tu stać sam

Między osiedlami, tak jak asfalt
Zawsze będę stąd, bo z tego się nie wyrasta
Za mną każdy blok tego miasta
Będę robił tło, nawet jakbym miał tu stać sam

Nie zakładam Trapstar, tylko Zillamob
To Polska centralna — niepotrzebny glock
Chłopaki na saksach, chłopaki na sankach
Ja rzucam jak gołąb to gówno na blok
Chłopaki na bombie, jak Bagdad
Ciężko wydostać im się z tego bagna
Nie proszą o pomoc, nie mówią nikomu
Ale widać po oczach, że już dawno ich blok zabrał
To boli jak zadra, ale co zrobić mogę?
Miał żeton, to zagrał i krzyżyk na drogę
Między blokiem a Bogiem, między prawdą a nałogiem
Nigdy nie zrozumiesz tego, co im siedzi w głowie
To słychać i to czuć, przecież że jestem z miasta
Tutaj nikt nie odbiera nigdy towaru w zastaw
I się tańczy, i tańczy, i tańczy, i tańczy
Życie piękne jak młoda Pola Raksa

Między osiedlami, tak jak asfalt
Zawsze będę stąd, bo z tego się nie wyrasta
Za mną każdy blok tego miasta
Będę robił tło, nawet jakbym miał tu stać sam

Między osiedlami, tak jak asfalt
Zawsze będę stąd, bo z tego się nie wyrasta
Za mną każdy blok tego miasta
Będę robił tło, nawet jakbym miał tu stać sam

Każdy z tego bloku chciał się wyrwać
I jak mu się udało, to się modlił, by nie wrócić
Fejkowe chujograjcy spełniają sny dzieciństwa
Zapominając o tym, jaki mają wpływ na ludzi
Gazówki to nie gnaty, a życie to nie seriale
A prawdziwy świr nie powie ci nigdy, że jest świrusem
Więc nie wczuwaj się, małolat, w kogoś, kim nie jesteś wcale
Albo się poszczasz, jak przyjadą prawdziwe gangusy. Amen

Między osiedlami, tak jak asfalt
Zawsze będę stąd, bo z tego się nie wyrasta
Za mną każdy blok tego miasta
Będę robił tło, nawet jakbym miał tu stać sam

Między osiedlami, tak jak asfalt
Zawsze będę stąd, bo z tego się nie wyrasta
Za mną każdy blok tego miasta
Będę robił tło, nawet jakbym miał tu stać sam


EP: "PRIMAVERA" (2025)
olszakumpel - PRIMAVERA EP cover
You May Also Like
TEDE - "BAGGY" Dawno nie było nic o ciuchach Weź się nie wychylaj tylko słuchaj to Ej za mną już dawno pokuta Za tamto o butach musiałem się nasłuchać ziom Nie wiem ile mam kurtał Ale w każdej codziennie innej...
Trill Pem & Wac Toja - "KILLA" Słyszysz jak basior łupie chłopaku? To Swizzy Beats Syru baby, pow, pow SpaceGhostPurrp najpierw czarnym bogiem był Później A$AP Rocky pokazał purpury płyn Trzęsą bloki, potem ona trzęsie tym...
Asster - "URODZONY W DZICZY" Rozbite domy powodują presję, każdy chce tylko stąd wyrwać się Dlatego to czuję, dlatego tu jestem, pytam się Boga, czy szansa jest? Pytam się mamy, ile czuła bólu i czy widziała przed oczami śmierć...
rów babicze - "TEPESZ MODE" Z babicze, na Croydon Wleciałem nagle, a chuj wie skąd Blisko dna już o krok Pora się odpalić, włączaj Tepesz mode Z babicze, na Croydon Pora się odpalić, włączaj Tepesz mode Joł pisze to na kopycie...
Słoń - "Suko" Cicho jak wampierz, siedzę w twojej szafie, gdy śpisz Czekam aż zaśniesz, by z nienacka wcisnąć pałę ci w pysk Szczam jak Manneken Pis, chciałeś mieć ziom w gębie złoto Jestem Yodą pissingu, więc...