"santa monica" tekst piosenki
"santa monica"
Kochana mamo
Zawsze będę wdzięczny ci
Za to, że oddałaś wszystko nam
Mimo, że nie miałaś nic
Kochana mamo
Proszę nie roń więcej łzy
Będzie dobrze, obiecuję
Wkrótce spełnię twoje sny
Monia nie miała nic tu i tak oddała nam wszystko
Świece palone, gdy odcięli prąd nam
To było nasze domowe ognisko
Wojtek nas uprzedzał, że tu bywa ślisko
Ale twoje życie mamo to jebane lodowisko
Zostało ci nazwisko i rysy na psychice
Po małżeństwie z dużym dzieckiem
Bo nie dojrzał, by mieć dzieci
Cały dom na plecach jak żółwice
Ale ty się nie poddałaś mając cały świat naprzeciw
Mamo, alkoholik ciągle leci
My obiady z niczego
Ubrania z promocji, od niego zero pomocy
Wyjechał do Niemiec, żeby zrobić coś dobrego
I po dwóch miesiącach w Rajchu przywiózł dwa tysiące złotych
Mamo, zawsze będę wdzięczny Ci
Za to, że oddałaś wszystko nam
Mimo, że nie miałaś nic
Kochana mamo
Proszę nie roń więcej łzy
Będzie dobrze, obiecuję
Wkrótce spełnię twoje sny
Dzisiaj jestem zły na ojca, tak jak nigdy
Mimo, że nigdy nas nie bił to wyrządził sporo krzywdy
Jeśli masz podobnie mordo, pamiętaj że jesteś silny
Składaj swoje dłonie w pięści, jeśli musisz
Jeśli nie, to do modlitwy
Nie wiedziałem, co mam zrobić, jeszcze jako mały dzieciak
Kiedy stary wrócił z rajzy, naćpany leżał na plecach
I zabierały go psy, bo porobił się za bardzo
A ja w pokoju obok, zabijałem psy w Los Santos, płacząc
Nie wiedziałem, co powiedzieć młodszym braciom
Nigdy Ci tego nie zapomnę, tato
Kochana mamo zawsze będę wdzięczny Ci
Za to, że oddałaś wszystko nam
Mimo, że nie miałaś nic
Kochana mamo
Proszę nie roń więcej łzy
Będzie dobrze, obiecuję
Wkrótce spełnię twoje sny
Writer(s): Krystian Olszewski
- AZLyrics
- O
- olszakumpel Lyrics
You May Also Like
Deemz - "Wasabi" Ona tylko wiecznie szepcze, że chce więcej, nie chcę więcej
Zapytana o chusteczkę, rzekła chętnie nie spostrzegłem łez
Kiedyś wracałem dumny jak paw, robiąc bez uczuć to pierwszy raz
Chciałem się...
Cypis - "Gdzie Jest Biały Węgorz (Zejście)" Tylko jedno w głowie mam
Koksu pięć gram, odlecieć sam
W krainę zapomnienia
W głowie myśli mam
Kiedy skończy się ten stan
Gdy już nie będę sam
Bo wjedzie biały węgorz
Tylko jedno w głowie mam
Koksu...
Barto Katt, Tymek & Gverilla - "Ojojoj" Wjeżdżam sobie pięknie
Suki lubią wielkie
Sumy i koneksje
Moje spodnie ciężkie
W kieszeni mam 7 zer
Pojebany vibe ten też
Gniecie tobie łeb łeb
Może sobie będę
Wjeżdżam se na pełnej
W każdą ścianę...
Deys - "KOMPOT" Dzień dobry!
Z ostatniej chwili: najdziwniejszy raper w Polsce, który ostatnio został rock'n'rollowcem, obchodzi dziś urodziny
Jak z jego muzycznymi dokonaniami? Czy podwinie mu się noga?
Zobaczymy,...