"Oriunde Ma Duc" versuri
Oscar & Ian Lyrics
"Oriunde Ma Duc"
Am pus în mijlocul grădinii o floare de colț
Orice spun e-o dumă doar că nu poa' să-nțeleagă toți
Îmi calculez energia în volți
Succesul, faima și recunoașterea, nu-s făcute pentru toți
Pot să te omor și în living
Pot să te omor și în living
Arată ca o doamnă, te tratează ca pe-o zdreanță
Pleacă de acasă când adormi, se-ntoarce de dimineață
Dă din fese pe piese la petreceri, pe mese
O face ca să conteze, trăiește să se distreze
Mesaje pe WhatsApp, pe telefon mereu
Nu vorbește cu Andreea, ăla-i de fapt numărul meu
O sumă mare de bani nu te face mai special
O pizdă bună futută nu te face Don Juan
O minte mai deschisă nu te face spiritual
Și niște păr lung nu te face Oscar
Oriunde mă duc tre' să mă învârt
Am făcut niște greșeli, da' jur că nu mă mai uit în trecut
Cu panarame nu discut, nu m-ascund
Mă uit în oglindă și zâmbesc fiindcă știu cine sunt, yeah
Oriunde mă duc tre' să mă învârt
Am făcut niște greșeli, da' jur că nu mă mai uit în trecut
Cu panarame nu discut, nu m-ascund
Mă uit în oglindă și zâmbesc fiindcă știu cine sunt, yeah
Uneori simt că sunt binecuvântat, alte ori mi se pare că totu' e împotriva mea
Târfele astea vorbesc încontinuu despre toți pentru că nu sunt în stare să facă altceva
Crede-mă, nu vrei beef, te repeți ca un gif
Niște dread-uri și-un spliff nu te fac Chief Keef
De-detest oamenii care dau cu ură fără motiv
N-ai cum să fii artist dacă nu ești inovativ
Când intru în studio se umflă pe frunte o venă
M-am lăsat de battle c-am făcut prea mulți rapperi de jenă
Da' pe YouTube pare că eram vai de viața mea
Pentru c-au vrut mereu să mă pună într-o lumină rea, yeah
Oriunde mă duc tre' să mă învârt
Am făcut niște greșeli, da' jur că nu mă mai uit în trecut
Cu panarame nu discut, nu m-ascund
Mă uit în oglindă și zâmbesc fiindcă știu cine sunt, yeah
Oriunde mă duc tre' să mă învârt
Am făcut niște greșeli, da' jur că nu mă mai uit în trecut
Cu panarame nu discut, nu m-ascund
Mă uit în oglindă și zâmbesc fiindcă știu cine sunt, yeah
Inovativ când dansează lasciv, când ne punem la șpriț după dăm la schimb
După, dăm la plic, mă deschide la șliț, face față la dinți, toate pizdele cringe
Dăm bucăți, prim, mă confundă c-un pimp, mă tot sună, resping, nu mai știu ce-i zic
Am pizde kitsch, zici că vin din schit, asta crede că-i skin, sare viața ca-n film, yeah
M-agit, frați în stradă, magic
Am saci în stradă, trafic, marfă, bag-uri, rapid, yeah, yeah
Pare falit, marcă banu', calic
Dau tare ca-n ring, nu pun botu-n vorbe, n-am timp, yeah
Pălăvrăgește despre câte sute vinzi
Da' te știe cartieru' despre câte sute minți
Întrebarea mea finală, oare câte sute atingi?
Filat de gabori care au fost odată amici
Oriunde mă duc tre' să mă învârt
Am făcut niște greșeli, da' jur că nu mă mai uit în trecut
Cu panarame nu discut, nu m-ascund
Mă uit în oglindă și zâmbesc fiindcă știu cine sunt, yeah
Oriunde mă duc tre' să mă învârt
Am făcut niște greșeli, da' jur că nu mă mai uit în trecut
Cu panarame nu discut, nu m-ascund
Mă uit în oglindă și zâmbesc fiindcă știu cine sunt, yeah
Writer(s): Stefan Capraru, Bogdan Georgian Anghel
- AZLyrics
- O
- Oscar Lyrics
You May Also Like
OG Eastbull - "Regula 1 Freestyle" Prima regulă-n viață, încredere-n nimeni
Lecții de flow
Șefu' s-a-ntors, poți să spui săru' mâna
Știi că Due Ponti-i zona
Flowu-i Rolex Daytona
Coarda zici că e Madonna, se mișcă ca Macarena
Dau gol...
Carla's Dreams - "Scara 2, Etajul 7" Pare că totul s-a spus
Dar atunci de ce ne privim
Cu-n mesaj ascuns?
Am iubit același apus
Ne-am culcat de mii de ori
Atât de sus
Spune-mi dacă ai zbura
Cât de mare-i frica ta?
Cât ai aștepta?
Știi...
NANE - "Dragostea Ta" Dragostea ta
Stiu că-i cel mai tare drog
Nu există antidot
Să mă pot scăpa de tot
Încă port dragostea ta
Tot pe tine te vreau
Fiindcă ești drogul fară de care nu stau
Cred că intru-n sevraj
Dacă pui...
Marko Glass & Bvcovia - "Xanny 2" Stau în bando, frig în continuare (Skkr, skkr)
Noaptea-n difuzoare, nu ajung eu la răcoare (Răcoare)
Patru xanny ca să-mi intru ușor în stare (In stare)
Muncă multă, n-am timpu' de relaxare
Stau în...
NANE - "B.M.V." Despre mine tre' să înțelegi că sunt golan finuț (yeah)
Nu sunt genu' ăla, bro, să te lase desculț (neah)
Am, evitat scandaluri și când au ars-o prost mulți (uh-huh)
Da' cu verii mei din Orșova nu...