Текст пісні "Шо Ти Там?"
Parfeniuk & alyona alyona Lyrics
"Шо Ти Там?"
Телефон мовчить
Не питає «Шо ти там»
І нема сповіщень
З твого Інстаграм
Доки місто спить
Я шукаю, де ти там
Чуєш, я тебе нікому не віддам
Я тебе нікому не віддам
Шкоди не завдам
Для душі моєї
Твої очі як бальзам
Я не дам упасти твоїм сльозам
Завжди буду поруч в твоєму Shazam
Телефон мовчить
Не питає «Шо ти там»
І нема сповіщень
З твого Інстаграм
Доки місто спить
Я шукаю, де ти там
Чуєш, я тебе нікому не віддам
Знаєш, сотні людей не розкажуть тобі
Що все моє життя без тебе — це постійний біг:
В ньому часто є щастя, а інколи й біль
І коли далеко ти — навколо мов поганий фільм
Знаю, ми не актори, хоча на нас всі дивляться
І бува таке говорять, і пускають дим в лице
Не читай, і не вір. Кожен з них мов дикий звір:
Хтось за нас і порадіє, хтось ніби спустився з гір
І я чітко знаю, чому з тобою буду!
Бо все саме прекрасне ховається під брудом
І хай між нами блискавка, і небо, і міста —
Для мене ти є сто зі ста, тебе нікому не віддам!
І я чітко знаю, чому з тобою хочу:
Люблю цей погляд, ці великі очі, хижі, вовчі
Не говорить з тобою день — для мене це біда
Але я все рівно тебе нікому не віддам!
Телефон мовчить
Не питає «Шо ти там»
І нема сповіщень
З твого Інстаграм
Доки місто спить
Я шукаю, де ти там
Чуєш, я тебе нікому не віддам
Телефон мовчить
Не питає «Шо ти там»
І нема сповіщень
З твого Інстаграм
Доки місто спить
Я шукаю, де ти там
Чуєш, я тебе нікому не віддам...
- AZLyrics
- P
- Parfeniuk Lyrics
You May Also Like
SKOFKA - "Чути Гімн" В небі чистому чути грім
В небі свист, але чути гімн!
В небі чистому мутний дим
Гори тріск, але чути гімн!
В небі чистому чути грім
В небі свист, але чути гімн!
В небі чистому мутний дим
Гори тріск,...
OSTY - "Танцюй Зі Мною" Забув про горе
Повірив в море
Поліз у гори
Побачив зорі
Гуляв було колись сам по собі
Тепер з тобою, чарівна зовні
Ти єдина на все життя
І такої не бачив світ
Коли небо і земля
Танцюють у тобі...
KALUSH - "Калуські Вечорниці" Я прибуду з митой головою
Щоб до твого серця була мені воля
Але, що ти в біса за коханець
Якщо не запросиш на повільний танець
Так мило била ляпаса, з живота метелик
Вилітаючи крилами, мов мене...
Domiy & SHUMEI - "Не Пройде" Якщо це не пройде
Ти поцілуй мене
Ми падали в той вечір
І любов на наші плечі
І любов на наші плечі
Криком, криком, криком з душі
До мене тихо-тихо говори
Як же тепер бути мені
Бо я не знаю вже без...
Chico & Qatoshi - "Перламутрові Сльози" Подивись як небо плаче
Воно намалює крила
Серед довгих безсонних ночей
Твоїх
Ти так повірила в любов
Йо його
Так повірила в любов
Йо його
Так повірила в любов
Йо його
Але знов
Перламутрові сльози...