Текст пісні "Ураган"
"Ураган"
Сльози під дощем котились по губам
На моїй душі лишивши ураган
Я не зупиняв їх, чи просто не знав
Як їх зупинити і в чому біда
Я не розумів, це сльози чи просто вода
Твої самі сумні очі були сповнені добра
Хочеться сказати в голос що ти не одна
Хочеться шоб всі почули, та тебе нема
Сльози під дощем котились прямо крізь думок твоїх
Я наскрізь промокав, мабуть навіки тобою проник
І знав що ти любила дощ, під ним не видно сльози
Мала, ти навіщо знову довірилася прогнозу?
Ніколи сильно не хотів так зупинити зливу
Це коштувало мені дотик місця мого вразливого
Хочеться сказати в голос що ти не одна
Хочеться щоб всі почули, та тебе нема
Тебе шукав де тебе нема
Тебе шукав де тебе нема
Тебе шукав де тебе нема
Скільки буду я тебе шукать де тебе нема?
Тебе шукав де тебе нема
Тебе шукав де тебе нема
Тебе шукав де тебе нема
Скільки буду я тебе шукать де тебе нема?
Скільки буду я тебе шукать де тебе нема?
Скільки буду я тебе
Скільки буду я тебе
Скільки буду я тебе
Скільки буду я тебе шукать де тебе нема?
Де тебе нема
Де тебе нема
Скільки буду я тебе шукать де тебе нема?
Writer(s): Парфенюк Ілья Андрійович, Ранов Сергій Володимирович
- AZLyrics
- P
- Parfeniuk Lyrics
You May Also Like
100lytsia (100лиця) - "КАРІ ОЧІ" Не дають заснути твої карі очі
А може це любов, але ти так не хочеш
Не дають заснути твої карі очі
А може це любов, але ти так не хочеш
Не дають заснути твої карі очі
А може це любов, але ти так не...
Jerry Heil - "#МРІЯ" Увесь світ дивиться на мій дім крізь ящик
І від їх сторіз тут в бункері трошки краще
Одним за нас страшно, іншим - за себе стидно
Вони дивляться крізь ящик, по ящику краще видно
Але якщо є віра, то...
VERLOKA & NICHKA - "Мій Рай" Рататата-там, я з тобою літав
Тільки-тільки там, ти мій дім, ти мій храм
По-по-по п'ятам, ми під звуки гітар
Невже це мій рай? Я себе запитав
Рататата-там, я з тобою літав
Тільки-тільки там, ти мій...
KOLA - "Міліметр" Спитай мене чому іноді ллють дощі
В моїй душі?
Спитай мене чому часом пишу такі сумні вірші?
Тому що я без тебе не тямуща
Тому що я хочу щоб ти кохав мене ще дужче
Приклав щоб до душі ти мене міцно...
CHEEV - "День У День" Ми не любили самоту
І боялись тиші
Бо розчинятись у думках
Наче бути наодинці
Я знаю, ми часто
Бували голосні
У спорах нема кінців
Але вихід один
День у день
Купа зайвих слів
Сиві ліхтарі
Знали наші...