"Stójka Czy Parter? (Daj Alkohol)" tekst piosenki
"Stójka Czy Parter? (Daj Alkohol)"
(feat. Dwa Sławy)
Japa szmato, dawaj mnie flakon
Albo zdejmujesz bryle albo idę w kimę
Jaro do Radego, piją whisky'ego
Menele z Łodzi głosują na Kwaśniewskiego; Linda
Jak nie pije, dyplomata
Jak popije, wszystko lata
Jak przystało na Polaka
Jak chcesz przeżyć - szmato japa
Zamykamy ludziom mordy
Otwieramy łuki brwiowe
Czasem cudze, głównie, swoje
Pobłogosław służbę zdrowia
Wybiję Ci dwójki z głowy
Jak dobroduszny nauczyciel
Plus jedną jedynkę żebyś wyglądał co najmniej niesymetrycznie
Złodziej, oszust, damski bokser
Jest tu taki, bardzo dobrze
Będziesz kurwo jak cię dorwę
W czarnej dupie #Magic Johnson
Po pijaku tracę kontrolę
Swoje najebane ideały obronię
Proponujesz jakiś dialog? Nie, co to to nie
Nie ma mowy,po wódzie gadam jak CTRL Z
Drogi wpierdolu ja Witam Cię
Mój brak uniku i pizda w łeb
Krew na chodniku błękitna jest
Przerwa na wódkę i bitch I'm back
Wiesz jak jest twarde łokcie bronią miękkich miejsc
Chodź Ci porachuje kości
Dwieście sześć
Japa szmato, dawaj mnie flakon
Albo zdejmujesz bryle albo idę w kimę
Jaro do Radego, piją whisky'ego
Menele z Łodzi głosują na Kwaśniewskiego; Linda
Da, da, da, da, da, eto Kaukaz
Gdzie gorzałka?
Bo jak popiję chcę przylać w ryja
Będziem tańczyć, więc zwijaj dywan
Mija chwila ou, zobacz jak robię łubudu
Na sam widok wyjebało ci plombę z funduszu
Chojraku co za przebój
Od razu w oka mgnieniu
I z piętra wyżej mogę sprowadzić sąsiadów do parteru
Chodźta we dwóch, stójka czy parter?
Biorę was parami jakbym wybudował arkę
Gdzie się podziali prawdziwi dentyści?
Prędzej Indykpol wstawi Ci jedynki
Wziąć mnie chcesz na kopy? Tfu!
To Radosny, Astek – zespół niespokojnych nóg!
Więc obrotówka (daj alkohol!), gilotyna (daj alkohol!), dźwignia łokieć (daj alkohol!)
Wyjdę z twarzą jak transplantolog
- AZLyrics
- P
- PAWBEATS Lyrics
album:
"Orchestra" (2016)
You May Also Like
Quebonafide - "Ciernie" Mieliśmy kwit, ale w oczy nam huragany
Bez róży wiatrów ciężko byłoby się ruszyć z miejsca
Wychowywany w domu rozbitym jak fura Diany
Nauczyłem się tam, że synergia jest najważniejsza
Poglądem...
Guzior - "Tajfun92" Wróciłem do kraju, hop do QueQuality, Kuba nie chybił przy transferze
Nawdychałem oparów się tej znieczulicy, co stała się moim pancerzem
Mają być pancze, to będą pancze, ma być najszczerzej, będzie...
Bezczel - "Idą Asy W Klub" Mój wydawca ciśnieniuje: Majkel nagraj wreszcie coś
Summa summarum nie ma o co dygać tu
Bo jak to nagram, to będzie sztos
To będzie banger, boss
Pod każdym względem banger
Sos szykuj mi, bo nie...
Tede & SirMich - "Wyje Wyje Bane" Piszą do mnie, pytają "Co jest, co robisz?", "Hejka, siemaneczko, może gdzieś skoczymy coś, jakaś imprezka, może potem wpadniemy do Ciebie?". Kurwa nie mam czasu, zarobiony jestem, rozumiesz? Ja...
Filipek x Foux - "Klub 22" Każdy z ludzi tutaj przybył tylko w jednym celu
Wypierdolić cały hajs który ma w portfelu
Każdy z ludzi chce zapomnieć ile lat dzisiaj ma
By się poczuć raz w tygodniu na dwadzieścia dwa
Każdy z...