"W Imię Zasad" tekst piosenki
"W Imię Zasad"
A kto umarł, ten nie żyje, po 25-ciu latach
Blisko tej ulicy, za to w żadnych tarapatach
Bratem to dla brata i kochanych mordek książę
Wrogów to środkowym jeszcze tu pozdrowić zdążę
I mówili "z gruntu zły", jak z Lublina Major Gros
Hieny co tej lojalności nigdy nie miały za grosz
A mówią o zasadach gdy chodzi w grę zarobek
I przeszkadza co niektórym ten solowy dorobek
Złoty środek to mój spokój, człowiek człowiekowi wilkiem
Jak kałach od Wolfa, ja nigdy nie zamilknę
I nie ważne milion baksów czy 21 baniek
Ja tu grac nie przestanę, w imię zasad testament
Na początku każdy Nowy ma często przejebane
A gdy Młody tu okrzepnie - zna zasady niepisane
Tylko słabi odpadają jak w grze z amfetaminą
Olo spytał mnie "dlaczego?" - W imię zasad skurwysynu
W imię zasad, już nie ma skurwysynu żadnych zasad
Tylko kasa, weryfikuje wszystko tylko kasa
W imię zasad, to bardzo starej szkoły kodeks wraca
Tylko praca nad sobą pozwoli się trzymać zasad
W imię zasad, już nie ma skurwysynu żadnych zasad
Tylko kasa, weryfikuje wszystko tylko kasa
W imię zasad, to bardzo starej szkoły kodeks wraca
Tylko praca nad sobą pozwoli się trzymać zasad
W imię zasad, już nie ma żadnych zasad tu niestety
W tym zepsutym mieście głownie same złe kobiety
Towar trefny, przekręty i nie patrząc zbytnio w przyszłość
Każdy z tych chłopaków siedzi głównie za niewinność
Tu idzie gra o wszystko, wieczorem znów ognisko
By emocjonalny ból zapić tu wodą ognistą
Każdy z nas zna wysypisko, niewielu to obeszło
Puszczamy z dymem nasza całą pieprzoną przeszłość
Ostatnia krew nie pierwszą, wrogów wycinają wpień
Wiecznie młodzi, waleczni, nie zezgredzieć jak pień
I znów się poszli napić bo człowiek to nie wielbłąd
Franz palił Camele, a Stopczyk dostał opierdol
Chemik dostał wpierdol, od przesłuchań to był Dziadek
Który nieco później odszedł jak Jerzyk, Walęda, Kazek
Barański twardy gość, nie po fejm, w imię zasad
Ja to pilny życia Student, więc trzymam się tych zasad
Żadna kasa nie załatwi bym sprawy swoje pokpił
I nie straszny mi Rewizor z Moskwy, prorok Nawrocki
Jesteś fanem, wnioski - ten kawałek jest jak soundtrack
Nie kumasz to se rozkmiń, spróbuj kurwa temat poznać
W imię zasad, już nie ma skurwysynu żadnych zasad
Tylko kasa, weryfikuje wszystko tylko kasa
W imię zasad, to bardzo starej szkoły kodeks wraca
Tylko praca nad sobą pozwoli się trzymać zasad
W imię zasad, już nie ma skurwysynu żadnych zasad
Tylko kasa, weryfikuje wszystko tylko kasa
W imię zasad, to bardzo starej szkoły kodeks wraca
Tylko praca nad sobą pozwoli się trzymać zasad
- Dlaczego?
- W imię zasad, skurwysynu
- AZLyrics
- P
- Peja Lyrics
You May Also Like
Hodak, 2K & Avi - "Omerta" Mój ziomal ma w chacie arsenał
A nie pozuje na G
Ty marzysz o życiu gangstera
A pierwszy byś dzwonił po psy
Ja ciągle gonię te sny
A nigdy nie skończę jak goniec
W głowie plan jak mnożyć zera
I...
Kaz Bałagane - "Pod Stołem" Wzięła na męża Amira z Iranu z braku laku, z braku planów
Ziomek taki był od fortepianu, na weselu jeden z fajnych panów
Cieszył do pani się młodej, miał dziarę i brodę
Ją swędzi jak drożdże, o mój...
Quebonafide - "Avengers" Otagowałem ścianę płaczu, a mój rap to przy skroni Glock
Nie wiesz z kim tańczysz, wydrążyłem w niej glory hole
Jestem uzbrojony po zęby, mów mi Paul Wall
Dasz mi tą satysfakcję przy gitarach...
Kabe - "Que Pasa" Si si hombre, que pasa
C'est Kabe qui danse dans la casa
On va tout niquer sur le passage
Une keh latina qui fait le massage
Shit se tefri quand je touche
Ma poche me dit faut que je brasse
Ta chatte...
Fukaj & charlie moncler - "DRUGI" Drugi, pierwszy się już znudził, więc pora na drugi
Pierwszy album za mną, więc teraz pora na drugi
Wyszło tak jak chciałem, no i jestem z nas dumny
Ten będzie jeszcze lepszy, no bo musiałem się...