"Boję Się Zostać Sam" tekst piosenki
PlanBe & Sir Mich Lyrics
"Boję Się Zostać Sam"
Tańczę jakby miał dziś się skończyć świat
Patrzę w gwiazdy, chciałbym się jedną stać
Gorszy czas bo miałem za mocny start
Boję się zostać sam, więc proszę zostań ze mną
Gdy wszyscy już odejdą, gdy przykryje mnie ciemność
Ty proszę zostań ze mną, zostań ze mną, zostań ze mną
Zostań ze mną, zostań ze mną, zostań ze mną, zostań ze mną, zostań ze mną
A ty ze mną dziś tańcz, tańcz, tańcz, ta-ta-tańcz, tańcz, tańcz
Na niebie pełnym gwiazd, gwiazd, gwia-gwia-gwia-gwiazd, gwiazd, gwiazd
Ty ze mną zostań tam, tam, tam, ta-ta-tam, tam, tam
Boję się zostać sam, zostać sam sam sam
Do zaoferowania więcej niż byś mogła chcieć
Stale mnie wykańcza stres
Gdy mam ochotę poddać się
Wtedy proszę tylko mnie po głowię pogłaszcz
Pracy ziomali to praca podła
Żyje w innym trybie dobowym niż cała Polska
Sory mordzia nie mogę się spotkać
Siedzę w studiu, ograniczony kontakt
Oni się wkurwią i mają do tego prawo bo jest już późno
Ja siedzę zrobiony trawą no ale trudno
Tą drogę dawno obraną, być może jutro
I tak te plany nam nie wypalą
Cztery ściany, pijany obijam się o nie
Chcę być nieznany czasami, gdy łapię stany te
Wycofany na sali, w tym tłumie szukaj mnie
Zostańmy sami gdzieś
Nad głowami spadnie deszcz
A ty ze mną dziś tańcz, tańcz, tańcz, ta-ta-tańcz, tańcz, tańcz
Na niebie pełnym gwiazd, gwiazd, gwia-gwia-gwia-gwiazd, gwiazd, gwiazd
Ty ze mną zostań tam, tam, tam, ta-ta-tam, tam, tam
Boję się zostać sam, zostać sam sam sam
A ty ze mną dziś tańcz, tańcz, tańcz, ta-ta-tańcz, tańcz, tańcz
Na niebie pełnym gwiazd, gwiazd, gwia-gwia-gwia-gwiazd, gwiazd, gwiazd
Ty ze mną zostań tam, tam, tam, ta-ta-tam, tam, tam
Boję się zostać sam, zostać sam sam sam
- AZLyrics
- P
- PlanBe Lyrics
You May Also Like
Dwa Sławy - "Ganz Egal" Yo, mam 7 lat, już od siedmiu wyjebane
Mam takie nastawienie: stawiaj piątkę albo pałę
Rozłąka starych - szczerze - ma znaczenie raczej małe
Mogę z tatą albo z mamą pójść - w sumie to ganz egal jest...
Kazior & Kukon - "Damage" Rozjebana głowa
Czuję się jak Kurt Cobain
Mam rozjebane nozdrza
Bo na kiesie pure cocaine
Mała to nie hokej (nie)
Nie zostawię cię na lodzie (nie, nie, nie)
Jak dajesz za to głowę (głowę)
To zostawi...
Kuban - "Nie Znałem Cię" Nie znałem Cię
Mijaliśmy się u znajomych wtedy nie znałem Cię
Dobrze pamiętam młoda czasy kiedy nie znałem Cię
Nie miałem tylu schiz na bani kiedy nie znałem Cię
Nie znałem Cię
Mijaliśmy się u...
KęKę - "Miłość" Miłość to jest spokój ducha, chociaż trochę mi zajęło trzasnąć
Miłość to są scrabble razem i sudoku razem
A nie głośne miasto
Miłość to jest właśnie wtedy, gdy zadzwonił któryś z kumpli
- Siemasz,...
TUZZA - "Curumim" Coś tam sobie kręcę, żeby już na zawsze jak Curumim
Ziomale latają, se piszą wagony jak Tuwim
Wariaty nie marzą, my wszyscy dzielimy te same cele
Tak jak Curumim latalim by spłacić te cele
Biorę i...