"Boję Się Zostać Sam" tekst piosenki

PlanBe & Sir Mich Lyrics

"Boję Się Zostać Sam"

Tańczę jakby miał dziś się skończyć świat
Patrzę w gwiazdy, chciałbym się jedną stać
Gorszy czas bo miałem za mocny start
Boję się zostać sam, więc proszę zostań ze mną
Gdy wszyscy już odejdą, gdy przykryje mnie ciemność
Ty proszę zostań ze mną, zostań ze mną, zostań ze mną
Zostań ze mną, zostań ze mną, zostań ze mną, zostań ze mną, zostań ze mną

A ty ze mną dziś tańcz, tańcz, tańcz, ta-ta-tańcz, tańcz, tańcz
Na niebie pełnym gwiazd, gwiazd, gwia-gwia-gwia-gwiazd, gwiazd, gwiazd
Ty ze mną zostań tam, tam, tam, ta-ta-tam, tam, tam
Boję się zostać sam, zostać sam sam sam

Do zaoferowania więcej niż byś mogła chcieć
Stale mnie wykańcza stres
Gdy mam ochotę poddać się
Wtedy proszę tylko mnie po głowię pogłaszcz
Pracy ziomali to praca podła
Żyje w innym trybie dobowym niż cała Polska
Sory mordzia nie mogę się spotkać
Siedzę w studiu, ograniczony kontakt
Oni się wkurwią i mają do tego prawo bo jest już późno
Ja siedzę zrobiony trawą no ale trudno
Tą drogę dawno obraną, być może jutro
I tak te plany nam nie wypalą
Cztery ściany, pijany obijam się o nie
Chcę być nieznany czasami, gdy łapię stany te
Wycofany na sali, w tym tłumie szukaj mnie
Zostańmy sami gdzieś
Nad głowami spadnie deszcz

A ty ze mną dziś tańcz, tańcz, tańcz, ta-ta-tańcz, tańcz, tańcz
Na niebie pełnym gwiazd, gwiazd, gwia-gwia-gwia-gwiazd, gwiazd, gwiazd
Ty ze mną zostań tam, tam, tam, ta-ta-tam, tam, tam
Boję się zostać sam, zostać sam sam sam
A ty ze mną dziś tańcz, tańcz, tańcz, ta-ta-tańcz, tańcz, tańcz
Na niebie pełnym gwiazd, gwiazd, gwia-gwia-gwia-gwiazd, gwiazd, gwiazd
Ty ze mną zostań tam, tam, tam, ta-ta-tam, tam, tam
Boję się zostać sam, zostać sam sam sam


You May Also Like
Dwa Sławy - "Ganz Egal" Yo, mam 7 lat, już od siedmiu wyjebane Mam takie nastawienie: stawiaj piątkę albo pałę Rozłąka starych - szczerze - ma znaczenie raczej małe Mogę z tatą albo z mamą pójść - w sumie to ganz egal jest...
Kazior & Kukon - "Damage" Rozjebana głowa Czuję się jak Kurt Cobain Mam rozjebane nozdrza Bo na kiesie pure cocaine Mała to nie hokej (nie) Nie zostawię cię na lodzie (nie, nie, nie) Jak dajesz za to głowę (głowę) To zostawi...
Kuban - "Nie Znałem Cię" Nie znałem Cię Mijaliśmy się u znajomych wtedy nie znałem Cię Dobrze pamiętam młoda czasy kiedy nie znałem Cię Nie miałem tylu schiz na bani kiedy nie znałem Cię Nie znałem Cię Mijaliśmy się u...
KęKę - "Miłość" Miłość to jest spokój ducha, chociaż trochę mi zajęło trzasnąć Miłość to są scrabble razem i sudoku razem A nie głośne miasto Miłość to jest właśnie wtedy, gdy zadzwonił któryś z kumpli - Siemasz,...
TUZZA - "Curumim" Coś tam sobie kręcę, żeby już na zawsze jak Curumim Ziomale latają, se piszą wagony jak Tuwim Wariaty nie marzą, my wszyscy dzielimy te same cele Tak jak Curumim latalim by spłacić te cele Biorę i...