"Nikt Jak My" tekst piosenki
"Nikt Jak My"
Dwanaście godzin w robo
Lub osiem godzin w szkole
Czas leci zbyt powoli, myśli co ja tu robie
Tylko czekasz na piątek by znów się zabawić konkret
Cofną byś czas o te parę kilka lat {nie wiem co QBIK mówi} no i pierwszy drank
Weekend start i wiadomo co i jak
Cały mój skład i ja, jak za dawnych dobrych lat
Dziś podbijamy klub każdy leci grubo w huj
Wiem że też chciałbyś tak
Ale nie ma na to żądnych szans
{nikt jak my sie nie bawi tak jak dziś
Więc podnieś w góre szkło bo to będzie długa noc
Bawimy się od lat jedno miasto jeden skłąd
Lecimy grubo tak jak by jutro miał skończyć swiat x2}
Wspominam tamte czasy gdy miałem lat z pietnaścię
Niczym się nie martwiłem gdy zerowałem flaszkę
Na dojebanym cheelu u zioma gdzieś na działce
Bo zawsze byłem w centrum wpadając na melanże
To były inne czasy bo każdy miał zajawke
Latało się za piłką a nie jebanym hajsem
Zaczołem robić muze, wykorzystałęm szanse
I biorę swoich ziomów i lecimy dziś na parkiet
Weekend start i wiadomo co i jak
Cały mój skład i ja, jak za dawnych dobrych lat
Dziś podbijamy klub każdy leci grubo w huj
Wiem że też chciałbyś tak
Ale nie ma na to żądnych szans
{nikt jak my sie nie bawi tak jak dziś
Więc podnieś w góre szkło bo to będzie długa noc
Bawimy się od lat jedno miasto jeden skłąd
Lecimy grubo tak jak by jutro miał skończyć swiat x2}
Writer(s): Qbik Qbik
- AZLyrics
- Q
- QBIK Lyrics
You May Also Like
be vis - "nieznane" Może polecimy w nieznane
Jeśli chesz to nawet gdzieś dalej
Ciepłe noce zimne trunki rano nie wstanę powiedz co by było gdyby nie było marzeń
Niech odejdzie wszystko co złe mieć dużo to mało dlatego...
ReTo - "Papierosy_rmx" Nienawidzę raperów, chyba bardziej niż kaca
O jednym i drugim gadać nie chcę mi się
Bo jedno i drugie zawsze męczy i wraca
I zawsze tak tutaj było, będzie i jest
Wstaję rano i odpalam szluga...
chillwagon - "@" Prawdziwy artysta nie potrzebuje pałacu
Tak się tańczy tu pajacu
Ktoś se zamki rzeźbi w piachu
Ja z ziomkami tu na dachu
To ogarniam to dzieciaku
Jadę z ekipą na Zachód
(Małpa, małpa, małpa)...
Ronnie Ferrari - "Ona By Tak Chciała" Ta kurwa, na osiemnastkę, po nie wiem dziesięciu szotach
Ta piosenka jest naprawdę kurwa przepotężna i ma potencjał
(Jestem na dworze sam)
Jestem na dworze sam, deszcz pada mi na głowę
Gibona w...
Alan - "Sztylet" Im wyżej płynę, nie czuję bicia serca - zimny drań
Wyjdę na chwilę, zapalę peta, zapalę ten stuff
Zajebię w żyłę, upłynie mi szybciej jebany czas
Ona to sztylet, ostro naćpana już nie wie co brać...