"Ale Mi Smutno" tekst piosenki
"Ale Mi Smutno"
Smutno!
Smutno!
Smutno!
Smutno!
Ale mi smutno, że cię nie mam
Najsmutniej mi na świecie jest
Może, gdy znowu się urodzę
Będziemy w polach wódkę pić
Ale mi smutno, że twe oczy
Nie pragną widzieć, widzieć mnie
Dla ciebie serce trzymam nowe
Co dawno zgubiło się
Wmawiałem sobie długo (długo, długo)
Że zauważysz mnie
Bo chciałem przenieść góry (góry, góry)
W ramionach trzymać cię
I chciałem wstrzymać rzeki (rzeki, rzeki)
Przy tobie budzić się
I tracić swoje plany (plany, plany)
By dłużej ciebie mieć
Ale najpiękniej i najmilej
Kiedy w snach miałem, miałem cię
Kiedy spotkałem cię na Hożej
Na nowo chciałem stworzyć się
Ale mi smutno, że mnie nie chcesz
I wciąż nie widzisz, widząc mnie
I twoje nieuchwytne serce
Nie płonie, gdy spotyka mnie
Wmawiałem sobie długo (długo, długo)
Że zauważysz mnie
Bo chciałem przenieść góry (góry, góry)
W ramionach trzymać cię
I chciałem wstrzymać rzeki (rzeki, rzeki)
Przy tobie budzić się
I tracić swoje plany (plany, plany)
By dłużej ciebie mieć
Poweselę się na wesele (hej!)
To będzie długa, długa noc
Lecz to wesele nie jest moje
Z widowni widzę, miłość tli
Ale wspaniale, że cię nie mam
Nie będę wciąż uganiał się
Nic już nie zdziałam z twoim sercem
Pójdę tam, gdzie kochają mnie
Wmawiałem sobie długo (długo, długo)
Że zauważysz mnie
Bo chciałem przenieść góry (góry, góry)
W ramionach trzymać cię
I chciałem wstrzymać rzeki (rzeki, rzeki)
Przy tobie budzić się
I tracić swoje plany (plany, plany)
By dłużej ciebie mieć
Writer(s): Rafał Kamiński
- AZLyrics
- R
- Ralph Kaminski Lyrics
album: "Bal U Rafała" (2022)
You May Also Like
sanah - "Sama" Cisza dała w kość
Czuję jak boli
Chyba mam już dość
Zmywam się powoli
Czemu nagle ktoś
Patrzy na mnie wilkiem?
Gdy nie widać mnie
Bo przemykam chyłkiem
Dla mej matuli to szok
Mówi mi, że to jest...
Sobel & sanah - "Cześć, Jak Się Masz?" Pot na twarzy, całkiem sam, rozdarty
Barman raz po raz, dzisiaj nie chcę spać
Może zatańczmy, powygłupiajmy się dziś do późna
Łatwo się nie poddam
Nie wiem, ile czasu nam potrzeba, by zatłumić...
Mata - "2001" Już pomału tęsknię za La Ligą i Sylwestrem, gdzieś
Gdzie będzie nas więcej na mieście, zjeść
Ale póki co jest nieźle
Mam zmutowane lekcje
No i gramy sobie w COD'a
Jest plus, minus środa (ale raczej...
Jan-Rapowanie & Nocny - "Bąbelek" Kiedy idziemy na spacer, ludzie proszą go o zdjęcie
Mówi "przepraszam, nie teraz, proszę podejść po koncercie''
Czasami w weekendy jedziemy gdzieś wszyscy razem
I tata śpiewa piosenki choć mówi, że...
sanah - "Co ja robię tutaj" Zabolało, a ciebie znów nie było, nie
Co mi zostało, zbyt wiele się zdarzyło
Hejeje, chyba za słodko mi było
Hejeje, gdzieś Ty mi zwiał
Tamten wieczór miał karmelowy smak
Tamten walczyk grał ciut za...