"Słoneczny Harlem... Od Jutra" tekst piosenki

"Słoneczny Harlem... Od Jutra"

Ćwiczysz silną wolę - bierzesz BigMaca, lody i dietetyczną colę?
Nie jesteś fanatyczką, co jest? Zdrowe żarcie? Proste, lubisz zdrowo pojeść
Razem z tymi, które znają kilka pokus, jak ty
Zbierasz siły, żeby móc to gówno porzucić dziś
Gdy obudzisz się rano
Wiesz, że nie będzie tak samo nigdy już

(Siksa)

Czechów wygląda jak słoneczny Harlem
Wkładam buty - w głowie mam konkretny bajzel
Mijam sąsiadkę, ma minę jak "Zostawmy łajzę!"
Może pilnuj swoich spraw, mendo?
Dzięki kumplom za wczorajszy wachlarz chamstwa
W takie dni sram na osiedla, jak rada miasta
Biorę Nestea na kaca i obiecuję sobie znów
Od jutra nie będzie tak samo nigdy już!

Nie jest dobrze, ale nie jest źle
Mam plan na życie, od jutra, dobrze wiem
Co zrobić - co?
Co zrobić - co?
Co zrobić - co?
Co zrobić...

Nie jest dobrze, ale nie jest źle
Mam plan na życie, od jutra, dobrze wiem
Co zrobić - co?
Co zrobić - co?
Co zrobić - co?
Co zrobić...

Nie jest dobrze? Nie jest dobrze?! Nie jest dobrze? Nie jest źle!

Nagrywam?

Mój ziomek wie jedno - że go wkurwia codzienność
Więc znajduje pracę i rzuca poprzednią
Był sprzedawcą za ladą, doradcą, portierem
Kurierem, kucharzem, ostatnio kelnerem
Ponoć to rzucił w ostatnią niedzielę
Miał sponsoring od starych - ostatnią niedzielę!
Wbił się na kursy z urzędu i się zatrudni tu
Od jutra nie będzie tak samo nigdy już!

Nie jest dobrze? Nie jest dobrze?! Nie jest dobrze? Nie jest źle!

Nie jest dobrze, ale nie jest źle
Mam plan na życie, od jutra, dobrze wiem
Co zrobić - co?
Co zrobić - co?
Co zrobić - co?
Co zrobić...

Nie jest dobrze, ale nie jest źle
Mam plan na życie, od jutra, dobrze wiem
Co zrobić - co?
Co zrobić - co?
Co zrobić - co?
Co zrobić...


Writer(s): Arkadiusz Sitarz, Kamil Tomasz Kraszewski
You May Also Like
Quebonafide - "Żadnych Zmartwień" Siemano wam tam, takiego czegoś takiego nie grano od dawna. (Mała poprawka, nie grano nigdy) Taki już jestem Żadnych problemów, depresji przy gniewie Chyba że odpalam C30-C39 Żyje zwiewnie, tylko...
PRO8L3M - "Jak Disney" Siedzę sobie w kuchni, na bombie I palę sobie szlugi, Viceroye W szkiełku jakiś bzdury, o wojnie Ja oglądam dupy, na telefonie I kończy mi się browiec, to Pilsner Chwila, moment, niech pomyślę No...
Pezet - "Co Mam Powiedzieć" Co mam powiedzieć, gdy zapytają jej rodzice, że Siedzę na ławce przy piwie i trawce? Jak wyobrażam sobie nasze wspólne życie i Jaką mam pracę i czy wiem co w polityce? Jak moim zdaniem zarobię na ich...
Jan-Rapowanie & Nocny - "Ruchy" Raz, dwa, tak to wygląda Otwieram notatkę i myślę przelecę na takim luzaku, że, o ja pierdolę Nie słucham co gada, że od Wodzireja to wolę niemowę I w ogóle nie mogę nie tworzyć cały czas, a Nocny to...
Kartky & RUSKIEFAJKI - "KRZYK" Im powiedz tylko, że ja Znowu biegnę do Ciebie Im powiedz tylko, że ja... Daj mi jeszcze jakiś znak Daj mi jeszcze jakiś znak Daj mi jeszcze jakiś znak, ej To chore miasto nocą, głupia kurwo Cygany...