"Nowy+Złodziej | Skit" tekst piosenki

"Nowy+Złodziej | Skit"

Spontaniczny dialog

[ReTo:]
Pamiętam to zresztą
Ty sorry, że... miałem w ogóle coś zabrać ze sobą
Skręcić coś wcześniej po drodze jak byłem
Ale prosto z zakupów zapierdalam i wiesz tak jakoś... nieogarka

[ZetHa:]
Akurat coś... [?]

[ReTo:]
Ty w ogóle co w przyszłym tygodniu...
Oo no i elegancko
W zeszłym tygodniu, słuchaj co miałem akcję kurwa

[Borixon:]
Siemanko, kto zapierdolił piątkę zioła?
Miałem w podłokietniku, w furze kurwa leżało

[ReTo:]
Na mnie nie patrz ja..., ja się na bawię w takie rzeczy, także kurwa...

[Borixon & ReTo:]
Ktoś kurwa się nie bał, zajebał
Ja mam swoje!
A ja mam ciśnionko, chciałbym sobie zapalić

[ZetHa & Borixon:]
Ja nie wiem, ja nie wiem jak to się stało kurwa
Ale to jest w mojej kieszeni, nie wiem, nie wiem... coś...
Aaaaa

[ReTo, Borixon & ZetHa:]
Czyli swędziały rączki, kurwa
Hip-hopowy złodziejaszek?
Kurwa, nie wiem, nie pamiętam
A już się na mnie patrzysz kurwa, już się na mnie patrzysz
Ja pierdolę

[ReTo & XY:]
Przyznaj się kurwa...
A daj spokój kurwa...

[Borixon:]
Kurwa, ale lipa jest...
Może z bonga zajebiemy?


Writer(s): Nie Dotyczy