"Tak Jak My" tekst piosenki
Reto / ZetHa Lyrics
"Tak Jak My"
Wracam na Kielce jak Igor na Piastów
Zawijam jointy, nie zwijam masztów
Ty nadal stoisz w polu jak pastuch
Dlatego w oczy tak dużo wiatru
Rok 95, łączy nas rocznik
My coraz starsi i wciąż niedorośli
A coraz młodsi to dają na głośnik
Nawet, jak jeszcze nie wyrósł im wąsik
A z nas jest żaden przykład, trap to nie jest wykład
Nad przeszkodą robię zygzak
Rację mam, więc rację przyznaj
To-to pierdolona liczba
Znają z ksywy, nie z nazwiska
A dziś mają nas na listach
Ci, co mają cię na liścia
A ja zbieram na dom i odkładam ten kwit
Chociaż wydaję go i tak zostaje mi
Czekałem lata na to, nie przyszło szybko jak blik
Teraz wjechałem na tor, ty mnie nie humuj jak tir
Szkoda mi czasu, a nie pieniędzy
Znam paru asów, są charakterni
Paru golasów i paru ciętych
Żaden do piachu nie trafi świętym
Tak jak my, ale za swoimi zawsze wal jak w dym
Tak jak my, normalne chłopaki, ale wariaty
Tak jak my
Wyprzedziłem ich jak TGV, bo mi zależało, a im nie
Włożyłem całość, oni ledwo pół
Tworzę nowe rzeczy, ty byś tylko psuł
A ja nie, a ja nie, a ja nie, bo to bez sensu, jak kara za jaranie
Dla nas to chwast, a twój ziomal zachwala je
Nasze poskłada cię, kurwa, jak karate
Jesteś ślepy albo głupi i tu sterczysz jak jej suty
Ty nawet idąc na skróty byłbyś drugi, tak jak luty
Szkoda mi czasu, a nie pieniędzy
Znam paru asów, są charakterni
Paru golasów i paru ciętych
Żaden do piachu nie trafi świętym
Tak jak my, ale za swoimi zawsze wal jak w dym
Tak jak my, normalne chłopaki, ale wariaty
Tak jak my
Writer(s): Wroblewski Lukasz, Bugajczyk Igor, Zdziech Jakub
- AZLyrics
- R
- ReTo Lyrics
album:
"BON APPETIT" (2022)
You May Also Like
Lanek - "UPIÓR" Mam dzisiaj plany
Plany złe
Nie mogę być sam (ale)
Mam dzisiaj plany
Plany złe
Nie mogę być sam
Ale nikt nie może wiedzieć, że...
Henney, lód, cola, Ty, ta, gdzie, razem, ej
Chociaż, nie wiem, czy...
Kartky - "6.32, 7.11.2021" Jaki mamy dzień, ja nie wiem już w ogóle
Jaki mamy dzień, ja nie wiem już w ogóle
Jaki mamy dzień, ja nie wiem już w ogóle
Jaki mamy dzień, ja nie wiem już w ogóle
Jaki mamy dzień, ja nie wiem już w...
Szpaku - "Afryka" Ja ciągle myślę o tym samym...
Stary Simba, ale nowe gady wkoło
Bierz ten hajs, ale zostaw zdrowie obok
Tak się bałem, że naszczałem w spodnie
Ten wers jak moja muza - nie ma sensu, albo miałeś...
Żabson - "Palo Santo" Wiesz o co chodzi? Nie oddałem swojej duszy procentom
A każdy kto jest w składzie jest moim drogim koleżką
Pali jointy i popija wodę oligoceńską
Ktoś się sapie do Leosi to się prosi o wpierdol Nie...
Jan-Rapowanie - "POŻYJEMY ZOBACZYMY" Warto było? Warto było
Ja zrobiłem, a nie się zrobiło
Jestem tylko sumą obserwacji
Żyję po swojemu, wiem ile to znaczy
Czy warto było? Warto było
Ja zrobiłem, a nie się zrobiło
Jestem tylko sumą...