"Ufam Ci" tekst piosenki
Roxie Węgiel Lyrics
"Ufam Ci"
Proszę cię Boże
Zabierz to wszystko
Ode mnie na dobre
Jeśli nie Ty to mi nikt nie pomoże
Gdy gasną światła to zmienia się w obłęd
Widziałam mrok
Widziałam mrok
Proszę cię Boże
Zabierz to wszystko
Ode mnie na dobre
Jeśli nie Ty to mi nikt nie pomoże
Gdy gasną światła to zmienia się w obłęd
Widziałam mrok
Gdy swe złożę dłonie
Padam na kolana, dłużej nie mogę
Miasto wprowadza mi kolejne fobie
Ci celebryci i wszystko co modne (modne)
Pode mną jedna łza
Początek końca co dnia
Nadzieja kwitnie w nas
Jakoś prościej przy Tobie
Nie mam siły płakać, nie
Czuję pewność, gubię lęk
Błagam wytnij parę scen
Oh-oh-oh
Nie mam siły płakać, nie
Rozpoznaję dobre, złe
Diabeł stracił kilka scen
Oh-oh-oh
Idę na noże
W tańcu potykam się, później podnoszę
To ludzki błąd, każdy tak może
Jak to jest schemat, to skończy się dobrze
Naciskam 'stop'
A to nie znaczy, że w końcu odpocznę
Czerwone Porsche mam dzisiaj za drobne
To nieistotne, podaj mi dłoń
Pode mną jedna łza
Początek końca co dnia
Nadzieja kwitnie w nas
Jakoś prościej przy Tobie
Nie mam siły płakać, nie
Czuję pewność, gubię lęk
Błagam wytnij parę scen
Oh-oh-oh
Nie mam siły płakać, nie
Rozpoznaję dobre, złe
Diabeł stracił kilka scen
Oh-oh-oh
I kiedy stoisz przy mnie
Nawet jasny mrok
I zła się nie ulęknę
W sercu słyszę 'ufaj'
Ufam Ci
Oh-oh-oh
Nie mam siły płakać, nie
Czuję pewność, gubię lęk
Błagam wytnij parę scen
Oh-oh-oh
Nie mam siły płakać, nie
Rozpoznaję dobre, złe
Diabeł stracił kilka scen
Oh-oh-oh
Nie mam siły płakać, nie
Czuję pewność, gubię lęk
Błagam wytnij parę scen
Oh-oh-oh
Nie mam siły płakać, nie
Rozpoznaję dobre, złe
Diabeł stracił kilka scen
Oh-oh-oh
Writer(s): Marek Walaszek, Jeremi Sikorski, Marcin Pawlowski, Kevin Mglej, Andrzej Jaworski, Roksana Emilia Wegiel
- AZLyrics
- R
- Roksana Węgiel Lyrics
You May Also Like
sanah - "Warcaby" Zmiana
Tego nie miałam w planach
Maskara rozmazana
A miała być wygrana, wygrana
Prawie
Prawie zabłysłam
Miałam do tego dystans
W dłoni
W dłoni cię miałam
Krótko, krótko
I wdech i na raz
Twój ruch...
TEAM X - "YUMMY" Nie martw się, że na dworze ciągle leje
Były ciuchy, były cienie, teraz coś na podniebienie
Wiesz jak jest, wicher w żagle dobrze wieje
Widzisz jak to się skończyło, teraz nikt już się nie śmieje
Nie...
PAWBEATS - "Lęk" Czy cały ten lęk
Tylko w mojej głowie jest?
Odkładam na później wszystko, co chcę mieć teraz
Wszystkie plany i marzenia
Bo nie umiem cię pożegnać
Zasypiam z myślą, że wszystko jutro się zmieni...
DZIARMA - "Drzazga" Głosy w mojej głowie krzyczą
To co robię, nie wystarcza
Chcę już, żeby było cicho
Hałas wbija się jak drzazga
Głosy w mojej głowie krzyczą
To co robię, nie wystarcza
Chcę już żeby było cicho
Hałas...