"Szczęście" tekst piosenki

"Szczęście"

Za rękę mnie złap, od tak
I pokaż mi świat, gdzie nas
Nie będzie już stać, na żal
I odnajedziemy szczęście
Znowu złap, od tak
I pokaż mi świat, gdzie nas
Nie będzie już stać, na żal
I odnajdziemy szczęście

Całe życie szukasz szczęścia, szukasz przeżyć
A ono jest tutaj, tylko dobrze się rozejrzyj
Nawet jak się smucisz, czasem fajnie jest popłakać
Bez emocji człowiek pusty jest jak puszki po Harnasiach
Rób to co kochasz, albo pokochaj co robisz
I nie myśl o wczoraj, bo po co się nad tym głowić?
Pomyśl co przyniesie jutro, albo co możesz zrobić dzisiaj
Uśmiechnij się, do góry głowa, jedziesz, pełna pizda!

Za rękę mnie złap, od tak
I pokaż mi świat, gdzie nas
Nie będzie już stać, na żal
I odnajedziemy szczęście
Znowu złap, od tak
I pokaż mi świat, gdzie nas
Nie będzie już stać, na żal
I odnajdziemy szczęście

Kiedyś byłem bardzo smutnym, no ale już dzisiaj nie jestem
Bo cieszę się z małych rzeczy, teraz w nich znalazłem szczęście
Długo jakoś nie szukałem, bo - mam małą pałę
Leżę sobie na dywanie, dzięki Okoń że pozamiatałeś
Wychodzę na spacer z psami
Komisarz Wojtek i aspirant Karol
Nie wyprowadzisz mnie z równowagi, ja wyprowadzę ich niech się wyszczają
Już się nie spieszę, wolniej lepiej, odkryłem to dawno
[?] tak gonią za hajsem, że się mijają z prawdą

Za rękę mnie złap, od tak
I pokaż mi świat, gdzie nas
Nie będzie już stać, na żal
I odnajedziemy szczęście
Znowu złap, od tak
I pokaż mi świat, gdzie nas
Nie będzie już stać, na żal
I odnajdziemy szczęście

Dziękujemy wszystkim za odsłuch tej wspaniałej płyty
Spędziliśmy nad nią, strasznie dużo czasu
Masa wyrzeczeń, masa wszystkiego
Nie jedliśmy posiłków ciepłych, przez około sześć tygodni
Wodę tylko piliśmy
Pracowaliśmy nad nią około cztery lata
To jest taka nasza spuścizna i takie coś, co daje nam tak naprawdę szczęście
I życzymy żebyście to szczęście też odnaleźli
Pozdrawiamy wszystkich!
Pozdrawiamy wszystkich naszych słuchaczy!
Bardzo wam dziękujemy, że jesteście z nami, że wspieracie naszą działalność internetową
Naszą działalność twórczą
Zapraszamy na koncerty, które się prawdopodobnie nigdy nie odbędą
I jeszcze raz, wielkie brawa dla was, jesteście super ludźmi
Rów Babicze to rodzina!
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo!
Dzięki!


You May Also Like
schafter - "ridin' round the town w czyimś bel air" Czasem krzyczą do mnie meble Modlę się, by nigdy nie ożyły Ridin' round the town w czyimś Bel Air, uh Po godzinach robię rzeczy jako Billy Do szuflady na free bitach po angielsku płynie real talk...
Belmondawg - "Aglio Olio E Peperoncino" Yo, gdzie jest mój joint? Yo, gdzie jest mój bitcoin? Yo, yo, yo, yo, yo Tu już nie nawijam Tu jeszcze nie Tu też nie Jestem performerem, kurwa, co ja robię w ogóle jako raper? Nieskończony...
Aleshen - "Dopamina" Miałem 18 lat, mama mnie wyjebała z domu (wyjebała) Zachciało się na skróty, Olek wtedy nie znał kodów Tysiące wtop, na pewno nie zliczę pokut Chcę pierdoloną kasę, za pierdolone uncje soku Za weed,...
Macias - "YAMI SUKEHIRO (RARARA)" Wiem, że jestem czasem tak jaki Yami Sukehiro Zapamiętaj sobie ja nie proszę się już o nic dam Mimo, że zmęczony nadal mam energię no i gram Od tego nie ma ucieczki - to prawie tak jak Alcatraz Pole...
Szczyl - "Banda" Blok tworzy legendy, tu legenda tego bloku Banda twoich ziomków nie ma takiego polotu Co masz na widoku? Wokół setka szarych bloków Na osiedlu mamy pokój, śliwa zdarzy się na oku Blok tworzy legendy,...