"CO JEST W TYM ZŁEGO" tekst piosenki

"CO JEST W TYM ZŁEGO"

Co jest w tym złego, że chciałem tylko imprezować i bawić się
Nie mamy przeżyć za sobą, więc chcemy, chociaż przed
Jeśli mamy się zrelaksować, powiedz tylko gdzie
Przed nami świat, sex, miłość, to wszystko może gdzieś
To wszystko gdzieś na nas czeka
W dużych ilościach, a my zmęczeni, żeby nie szukać znów dzień
Teraz nie ma co narzekać, jeśli ma być gorzej no to stanie się

Nie przewrócisz losu, jak kieliszka wódki, której masz już dosyć
Nie wróci dupa, z którą chciałeś być, lepiej ożyj
Życie nie jest głupie, wie jak pokrzyżować losy
To jest czas, by odpocząć, tyle nieprzespanych nocy
Jak się boję to z tym walczę, nie zwijam się w kocyk
Jestem świadomy ścieżki, którą muszę tu kroczyć
Na mnie musi być gruby łańcuch, musiałem się stoczyć
Dziękuję ziomalom, byli jak nie miałem pomocy
Nie miałem pomocy tak jak każdy
Więc lepiej odstaw na bok wszystkie swoje durne żarty
Jesteśmy młodzi, mamy swoje jazdy
I nie pozwolę, żeby sterowały nimi karty
Jeśli nie żyjesz tak jakbyś chciał teraz, stary
To nie spisuj swojego życia od razu na straty
Jeśli chcesz się pobawić, no to baw bez czapy
A jak ci ktoś blokuję, to wiedz, że to są szmaty
Ej, kto by to przewidział
Mam taką euforię, że was zaraz pozabijam
Jestem fresh tak jak nigdy, a ty nudny tak jak cipa
Czasami najgorszą prawdę muszę wyrzygać

Co jest w tym złego, że chciałem tylko imprezować i bawić się
Nie mamy przeżyć za sobą, więc chcemy, chociaż przed
Jeśli mamy się zrelaksować, powiedz tylko gdzie
Przed nami świat, sex, miłość, to wszystko może gdzieś
To wszystko gdzieś na nas czeka
W dużych ilościach, a my zmęczeni, żeby nie szukać znów dzień
Teraz nie ma co narzekać, jeśli ma być gorzej no to stanie się


Writer(s): Psr
You May Also Like
Olszakumpel, Kuqe 2115 & clearmind - "mapa" Odnalazłem mape życia, już się nie pogubię brachu Przepraszam Was wszystkich, nie chciałem prowokować łez Ale głupi ludzi robią głupstwa ze strachu Przed jutrem, gdy przygniata stres Wstyd mi było za...
Oki - "I To Jest Fakt" Daj głośniej Trzy, trzy dychy na karku i nie mówię tu o wieku (fakt) Drugie tyle mam w zegarku, i nie szukam leku Cyferblat pokazuje mi 47 sekund Zostało mi mało czasu (fakt), du-dużo czasu minę-...
WHITE WIDOW & Vkie - "BEJ ANTHEM" Oddałbym tą sucz tu za perki i za szalik Chcesz zobaczyć wielki wóz to patrz w górę bej lulany Poison jak trujący bluszcz, czasem miewam różne stany Suko, w wyrze trzeci dzień, kiedy ty idziesz się...
Bibič - "Cargo" Syru baby, pow, pow Eta baba Grr, grr, grr Stadion dziesięciolecia i ja jako dzieciak już chciałem robić tam deal (Yeah) Dziś czterysta koła dla ojca za Benza, bo to dla mnie jest drip (Drip) Ty się...
Moli - "Tatuaże Z Chipsów" Jej zdjęcie w portfelu jest wyblakłe (ej) Numer już dawno zapomniałem Fajna sztuka wiesz, może nam się uda może nie Dlatego tak się nie wczuwam Bo pamiętam dobrze było mi źle z nią Ile razy to...