"wygram albo umrę" tekst piosenki

"wygram albo umrę"

Ciągle mam coś do udowodnienia (siema)
Presja, działać wciąż trzeba (teraz)
Gracze omijają lenia (czas ziewa)
Chujowo wrócić gdzie bieda doskwiera
Chujowo wbijać z pustymi z łapami
Chce mieć co chcę, chcę życie bawić
Nowy jeans z Amiri splamić
Wolność, za nią mogę zabić
Nie wiem czy wolno mi, czy nie, ja sam jeszcze tego nie kumam
W życiu niezależnym trzeba być, jak chcesz deptać po górach
Mogę być naprawdę skupiony
Nie mogę więcej zamulać

Jestem ciągle w akcji, nie chcę tego stracić
Mój ziomo nieżywy od dragów już blisko jest palpitacji
Chcę zmienić nacisk, na dragi nacisk
Na ścierwo wydałem już tyle, że mógłbym w diamentach łazić
Teraz mam dużo za sobą i ledwo jest ci to połączyć w jedno
Kiedy obiecuje coś sobie, to presja gnie mnie, choć zrobię to na pewno
Jebie mnie co widzę w internecie, same brednie, dobrze wiem co robi dziecko
Za-za-zawsze praca ciężko wygram albo umrę (let's go)
Bateria społeczna na wyczerpaniu czuje, że powoli kończy się
Chcę pomóc a pomoc tu ginie na oczach nic nie zrobisz nawet jak chcesz
Sam muszę pokonać demony, nie myśl se dzieciaku, że tu łatwo jest
To, co robię to palce i przelana krew
Siano spada na ruchy i na świeży chleb
Teraz powoli schodzę z wszystkich dragów
Byłem w pełnym gazie, choć bez nich też robiłem rzeczy jakby od razu
Wizje to część tego gówna je czytam na fazie — muzeum obrazów
Nie dam się przecież pokonać, umierać ja nie chcę więc walczę od razu
Nie marnuje czasu

Ciągle mam coś do udowodnienia (siema)
Presja, działać wciąż trzeba (teraz)
Gracze omijają lenia (czas ziewa)
Chujowo wrócić jak bieda doskwiera
Chujowo wbijać z pustymi z łapami
Chce mieć co chcę, chcę życie bawić
Nowy jeans z Amiri splamić
Wolność, za nią mogę zabić
Nie wiem czy wolno mi, czy nie, ja sam jeszcze tego nie kumam
W życiu niezależnym trzeba być, jak chcesz deptać po górach
Mogę być naprawdę skupiony
Nie mogę więcej zamulać


Writer(s): Mason Lister, S1nd, Rusina
You May Also Like
Kabe - "Dziś Nie" Gdy znika dzień Znowu pojawia się Piękna ubrana w grzech Ale dziś nie Mam rodzinę, kobietę Nie mogę się dać zwieźć Gdy znika dzień Znowu pojawia się Piękna ubrana w grzech Ale dziś nie Mam rodzinę,...
Hodak, 2K & Avi - "Omerta" Mój ziomal ma w chacie arsenał A nie pozuje na G Ty marzysz o życiu gangstera A pierwszy byś dzwonił po psy Ja ciągle gonię te sny A nigdy nie skończę jak goniec W głowie plan jak mnożyć zera I...
olszakumpel - "krzyż" Śmieję się ze wszystkimi Płaczę sam w ciszy Gdy znów dałem cząstkę siebie Ale jak zwykle na darmo Składam kciuki w mały krzyżyk Może Bóg w końcu usłyszy Że chcę życia zasmakować Nie się kurwa na nie...
Jan-Rapowanie - "ŁAWKA Z CHŁOPAKAMI" W domach z betonu, nie ma wolnej miłości To się dobrze składa, bo trochę unikam jej Powtórzę Ci znowu wybacz, ale mam co robić (Będę grał w grę) Dawno nie poczułem nic, ani mi tęskno, ani nowo...
Alberto - "La Manga" Ulala, ulalalalala Ulala, ulalalalala Teraz czuję smak wakacji Wstaję rano, ale nie do pracy Z lodem piję zimne Bacardi Wkoło gorące kobiety na plaży Teraz czuję smak wakacji Wstaję rano, ale nie do...