"Ogień W Żyłach" tekst piosenki

Sarius & BARANOVSKI Lyrics

"Ogień W Żyłach"

[Sarius:]
Moje urodziny wypadają jak włosy
Bo chcę się zacząć tak bardzo jak skończyć
Mam tylko białą tabletkę, bo brakuje mi woli
Los mi spływa jak smak samotności
A noc tylko boli, ale lubię, jak boli
Lepiej tak, niż musieć udawać, że jest wszystko dobrze
Sam jak Mowgli możesz wrócić jak wolisz
Lasy pełne złych dolin się nie boją twojej broni ostrej

Co chcesz sobie zrobić, sprawdzić, gdzie boli mocniej?
Jasne, że w głowie odpowiedzi są naprawdę proste
Wejdę na Olimp i się spalę z nim, napiszą w książce
Że po mnie nigdy nikt następny tam nie dotrze

[BARANOVSKI:]
Ty widzisz we mnie tylko skały i lód, skały i lód
Będę żył wiecznie, mam w sobie ogień, ten ogień spalił cały świat

[Sarius:]
Może za niewidzialnym mostem, gdzie drogi ułożone proste
I blada poświata krąży powoli na złotym dworze
Może tam w końcu jest naprawdę dobrze
I tam są ci, których wspominam ciągle
Gdy wracam po latach
Nie wiem sam, ile potrafię odkąd nie mam już dla kogo latać
Skrzydła leżą w trawie, nie wiem, gdzie czeka moja eskadra
Został bagnet, czyli wiara w to, że walczę nadal
Wiara albo maska błazna

Moje serce to jest wrak zatopiony gdzieś na dnie
Czy dopłynął tam ktoś raz - skrzynia porośnięta mchem
Bił z niej szczerozłoty blask, wokół same kości hien
Samo nie podniesie się, póki mnie trzymają moce złe

[BARANOVSKI:]
Ty widzisz we mnie tylko skały i lód, skały i lód
Będę żył wiecznie, mam w sobie ogień, ten ogień spalił cały świat

[Sarius:]
Czasem sen spędza chwile, w których nic nie zrobiłem
Chociaż dzisiaj to w tyle już małe błahostki
Ja na tę podróż bilet sam se kupiłem, więc patrzę za oknem, podziwiam widoki, i
Może się spali to, może zatopi
To całe wszystko, co jest tutaj po nic, a
Świat jest dobry albo niedobry, a
Może tylko taki jak nasze oczy

[BARANOVSKI:]
Ty widzisz we mnie tylko skały i lód, skały i lód
Będę żył wiecznie, mam w sobie ogień, ten ogień spalił cały świat


Writer(s): Mateusz Szpakowski, Mariusz Golling, Jakub Szczesny, Marcel Stasinski
You May Also Like
PRO8L3M - "Crash Test" Wyjebałem sobie napis na ścianie, a napis nie kłamie Będę widział jak wstanę, że mam przejebane Będę wiedzieć, że się wczoraj bałem, dzisiaj wcale Kula pokazuje przyszłość, ta jest koszmarem, więc ją...
Tede & Sir Mich - "Boatever" Ej, yo Michu, piszą skurwysyny na Insta, że jest generalnie pizda z czasem i chuja już możemy zrobić kurwa, a ja im mówię: "Ej kurwa goście, my mamy w was po prostu wyjebane" Ups, cóż, to znowu ja i...
Deys - "Nintendo" Nigdy nie lubiłaś Nintendo (ja) Jak byłem mały wystarczyły mi wieczory z Zeldą Pra-pra-pra-prawo jak Nintendo (ja) Że w każdym zamku mówią: "Szczęście wyszło już gdzie indziej" Nigdy nie lubiłaś...
Płomień 81 (Pezet & Onar) - "Popiół" Byłem w życiu w zakamarkach tak daleko, że wstyd się przyznać Mimo, że ciuchy włoska marka, biedny byłem jak emigrant Dobrze nie widzisz mojej duszy, bo cała jebana jest w bliznach Czułe, że tonę, a...
Karian - "Dzieci Sztuki" Słyszę "dzień dobry", choć pora spać, żywię stan obojętny Żyję na jawię wciąż, ginąc w snach, pozwól mi poznać werdykt Pod maską dzierżę tło trzydziestu trzech złych lat, zranił mnie groźny świat,...