Текст пісні "Мадам"
"Мадам"
На авеню, мадам
Цій жінці я продам
Все літо наших днів
В яких колись горів
О, знати б, хто ж вона?
О, Боже ж, хто ж вона?
Хто ж вона? Хто ж вона?
Я так часто думаю про цю жінку
Що час змішався в тонку спіраль
Що виходить з іншого телефону
З того, з якого весь час лунає тиша
Телефон
Я придбав його саме тоді коли побачив тебе
На розі нашої з тобою вулиці
Тоді ти не здогадувалась що вулиця буде нашою
А я буду дзвонити до тиші
На тому авеню
В газеті є стаття "Люблю"
Цей Бог сміється з нас
Цей Бог жене про час
Хто ж вона? Хто ж вона?
О, Боже ж, хто ж вона?
О, Боже ж, хто ж вона?
О, Боже ж, хто ж вона?
Хто?
І так прекрасно все
Але це вже усе, мадам
Writer(s): Kyrylo Lypko, Mykhailo Matukhin, Roman Debrin, Vladyslav Mykhalchuk, Yevheniy Zapoiasko
- AZLyrics
- S
- Schmalgauzen Lyrics
album:
"разом : любов" (2024)
You May Also Like
The Unsleeping - "Припустим (PRYPUSTYM)" Припустим, через мене вмер
І помста десь там жде мене
Когось-то точно це заділо
Припустим, Ікс взяв пістолет
Припустим, постріл, колір ред
Кровить безпечний так багряно
Прогнивший ти, глянь...
SadSvit & Do Sliz - "Луги" Скажи мені, скажи
Як в повній метушні
Нам квіти навесні
З тобою берегти
Скажи мені, скажи
Як зникнуть всі луги
І в повній темряві
Мені тебе знайти
Ми все стояли
Слухали серцебиття
Ми існували
А повз...
Lely45 - "Всі Дівчата Хороші" Давай говорити відверто
Попереджаю – я груба і вперта
А коли мені страшно
Веду себе як дитя переважно
Стань мені будь-ким
Коханцем, чи ворогом
Тільки прошу
Не будь просто йолопом
Стань мені гумкою...
lampabikt (лампабикт) - "зло" Не хочу вас пугать и сам не хотел бы пугаться, но
Кто-то глядит из-под кровати морщинистым разинутым ртом
В доме каждом он есть
Чтобы проникнуть - не нужен портрет
В его глазах месть
В его голове...