Текст пісні "am"
"am"
Все скінчено
Все скінчиться
Все можливо скінчиться
Зернятко до зернятка
Одне за одним
І раптом
Одного чудового дня
Перед вами опиняється
Досить
Настав час
Щоб усе скінчилося
І однак же я
Не наважуюся
Не наважуюся закінчити
Час
Щоб усе скінчилося
Які сни безліч снів
Знати б що буде
Тоді не було б чого і хвилюватися
Чарівний вечір
Незабутній
І він продовжується
Це очевидно
Він лише починається
Жахливо
Гірше ніж в театрі
Чим в цирку
Ніж в мюзік-холі
Ніж в цирку
- AZLyrics
- S
- Schmalgauzen Lyrics
album:
"Silence To Silence" (2023)
bun
You May Also Like
The Unsleeping - "Жити" Пішки іти
Довго камінь нести
Жити, бігти, повзти
Спати, знову іти
Жити, пішки іти
Довго камінь нести
Жити, бігти, повзти
Спати, знову іти
Жити
Гул у небі вуха давить, в жилах стине, не сюди цей гул...
lampabikt (лампабикт) - "пока я тут стою" Падай ко мне в объятья, я тебя подхвачу
Ведь я не умею ничего больше
Ты хочешь, чтобы я молчал, так я молчу
Пока я тут стою, падай ко мне в объятья
Пока друг друга бьют старшие братья
Пока я тут...
badactress (UKR) - "wlw.ua" Яу, потанцюй зі мною хоча би раз
Твої ніжні рухи мене вводять в транс
Очі кажуть: «Так», але чую: «Ні»
Дай шанс мені
Ти, неначе мавка з старих казок
Відчуваєш подихом наш зв'язок
Та стоїш, як...
STRUKTURA SHCHASTYA (СТРУКТУРА ЩАСТЯ) - "ВОВК" Справи - глина, надто кепськì
В образ нелюдський, як в сипучі піски
Тягне маска вовка немає страху
Але де мій спокій? В масці живу
Я візьму в долоню ніж і ще раз замахнувшись
Вдосталь матиму мети,...