"Bez Gumy" tekst piosenki
"Bez Gumy"
Sangue!
Jestem w Granadzie, ciepły lisie
Gdzie cannabis świetnie kwitnie
A ty dalej siedzisz w klitce
I z typem bawisz się penisem
Czarna magia, jest to życie
Jak w arabskim egzorcyźmie
Jak obawiasz się kolizji
To wysiadaj i leć na Disney
Kolumbijskie transy (uuu)
Cocaine na klatce (uuu)
Nie byłem nigdy w pracy tu
Siedzę w Medellín'ie strasząc ruch twój (tfu)
Nie masz charyzmy jak biała kartka
Kwadratowa i cała w zmarszczkach
Jedyne białe, co znasz, to z tej książki Howard Marks'a
Mówili "zakopiemy w lesie bez trumny"
Ciężkie lata, piękne sekundy
Wygrywam z nimi wszędzie na punkty
W każdej dyscyplinie walę scenę bez gumy
Umiesz karate jak Power Ranger
Ich sitz mit Latte, mit Deiner Frau im Range
Robię tu biznes, chcę całą grę
Wsadzam do cipy jak VHS
Koniec z zabawą
Ty nie masz skilli
Milli Vanilli i style debili
Zabiję ich really jak Billy the Kid
I PL rap jest nikim, a Millie, a Millie
Bang, jak stary Lil Wayne
Albo Harry Kane, w Bayern München
Rozwalam ich fame
Z topki do na minus pięć
Bez dachu nad głową jak cabriolet
Podaję jej mleko jak café au lait
W Hiszpanii mi krzyczą wieśniaki "Ole!"
Już nic nie wrzucam do maszyn do gier
Wszystko designer, Versace, Moncler
Mówili "zakopiemy w lesie bez trumny"
Ciężkie lata, piękne sekundy
Wygrywam z nimi wszędzie na punkty
W każdej dyscyplinie walę scenę bez gumy
- AZLyrics
- S
- Sentino Lyrics
album:
"SANGUE BLU" (2024)
You May Also Like
Kronkel Dom - "Guten Tag" Wywiad na numerze, chciałbym się przedstawić
Siema - mam na imię Dominik
Co mogę wam powiedzieć, co lepiej nie
Musiałem chwilę rozkminić
Zamieniłem wagę cyfrową na majka
Ale z tego nadal coś kapie...
ReTo - "Tabletka Na Pół" Chcę poczuć, że żyję, nim poczuję, że umieram
Ja coś brałem, ona pije i się rozbiera
Życie to są chwile, między nimi gra w pokera
Ja coś brałem, ona pije i się rozbiera
W kieszeni mam parę stów
To...
Benito & Aleshen - "GALAKTYCZNE HALO" Willy, kurwa, mamy to!
Miasto traci gwiazdę, jak wyjeżdżam z miasta
Chwilę jest po czwartej, widzę to w jaskrawych barwach
Ze mną energia nie gaśnie, a w sumie to narasta
Raczej tu nie zaśniesz,...
olszakumpel - "chillrocket" (Ej, ej, ej)
E, Olsza to marka, chillwagon to arka
Chillwagon, chillwagon, chillwagon, chillwagon
Na tej jebanej planecie, już dawno jestem na siłę
Na chillowej rakiecie chcę przelecieć chociaż...