"MIAŁEM BYĆ NIKIM" tekst piosenki
Sentino, BNP & Amadeusz Ferrari Lyrics
"MIAŁEM BYĆ NIKIM"
Dwie kostki lodu do szklanki z kryształu
Sheraton lobby, ona dostała szału
Cosmograph chocolate, nie OP
Uważaj co mówisz w necie o patronie
Bo miałem być nikim
Próbowali pogonić mnie
Dzisiaj to macham im plikiem
Oni się proszą czy mogę dwa koła przelać szybko blikiem
Ale niestety ja już tylko z biznesem nie streetem
Już jestem muzykiem
Veni de la calle, ohh
Mejor no me engañe, no
Mejor que no me falle
Que tengo una bala pa' ti
Porque siempre soy el loco blanco
Un chileno y polaco
Casi no hablo español
Solo cuando bebo alcohol
Pero lo tengo bajo control
Cuando este lucha - voy a luchar
Cuando este fuma - hay que fumar
La vieja quiere culiar - voy a culiar
Eres luz en diamante, todo de la fábrica
Como un traficante
Cuando hay trabajo sucio, me pongo mi guante
No hay tiempo pa' llorar
Echamos todos a delante
Dwie kostki lodu do szklanki z kryształu
Sheraton lobby, ona dostała szału
Cosmograph chocolate, nie OP
Uważaj co mówisz w necie o patronie
Bo miałem być nikim
Próbowali pogonić mnie
Dzisiaj to macham im plikiem
Oni się proszą czy mogę dwa koła przelać szybko blikiem
Ale niestety ja już tylko z biznesem nie streetem
Już jestem muzykiem
[?]
Dwie kostki lodu do szklanki z kryształu
Sheraton lobby, ona dostała szału
Cosmograph chocolate, nie OP
Uważaj co mówisz w necie o patronie
Bo miałem być nikim
Próbowali pogonić mnie
Dzisiaj to macham im plikiem
Oni się proszą czy mogę dwa koła przelać szybko blikiem
Ale niestety ja już tylko z biznesem nie streetem
Już jestem muzykiem
- AZLyrics
- S
- Sentino Lyrics
album:
"King Sento 2" (2025)
You May Also Like
Rusina - "Throwback" Jestem tak przejęty, nawet nie wiem czym
Wszystko dookoła wkurwia, Ty środkiem mym
Polejesz mi kody, poleją się łzy
Jestem mocnym graczem, ale raczej złym
Jestem wybuchowy, ludzi mam z paru stron...
Zeamsone - "BIO" Ey, ey, ja nie mogę się już patrzeć na syf, muszę z dziury wyjść, jakbym miał dojść
Chcieli feat, to czekałem na feat, czy ja wyglądam, jakbym miał dość?
Mam dość tego wszystkiego dookoła tego, chcę...
Belmondo & GSP - "Gadget" Gadżet, to jest mordzia ganjet
Gdzie nie muszę tam nie włażę
Odwrócona osiemka, właśnie ta, słuchają rapowe moje prosięta
Gdzie nie muszę tam nie włażę
Nie jeżdżę na koncerta za chujową gażę
Jakiś...
BLACHA - "Jack&Cola" Wychodzę sam w nocy myślę co mógłbym zmienić
Przez to monotonnie się czuję czasami jak za szybą manekin
Mam bóle serca bo tu nie mieszkasz nie pomogą tabletki
I hajs za którym biegam szybko ucieka...
Alberto - "P€NGA" Baby, baby, baby, baby, baby, baby, baby, baby, baby
Odbijam, bo idę na trening baby
Jadę, siebie widzę w Esce
Co drugi na mieście po kresce, szybko wchodzi w inną przestrzeń
Za wszystko zapłacisz, a...