Текст пісні "Її Очі Міняли Колір"
"Її Очі Міняли Колір"
(Ніхто не зробить то без нас)
І вже тоді, коли розтане моя кров
І сльози перестануть бути просто снігом
Я на твоїй спині напишу язиком
Про то, як терпне і німіє моє тіло
(О-о-о-о, а-і-я, а-і-я, а-і-я, а-і-я)
І вже тоді, коли розсиплеться земля
А моя шкіра перестане бути моя
Я знайду спосіб зупинити то життя
Шоб знов побачити, як поміняли колір
Ті очі, шо міняють колір
Ті руки, шо тримають час
Я не шукаю вже нікого
Ніхто не зробить то без нас
А зимна стеля не дає без тебе спати
На стелі хтось мені показує кіно
Кіно про очі, шо самі міняють колір
Я все чекаю на останній епізод
Ті очі знов міняють колір
Ті руки знов тримають час
Я не шукаю вже нікого
Ніхто не зробить то без нас
(Ніхто не зробить то без нас)
(Ніхто не зробить, зробить знак без нас)
І очі знов міняють колір
І руки знов тримають час
Я не шукаю вже нікого
Ніхто не зробить то без нас
І очі знов (і очі знов міняють колір) міняють колір
І руки знов (і руки знов тримають час) тримають час
Я не шукаю (я не шукаю вже нікого) вже нікого
(Вже нікого, вже нікого, вже нікого, вже нікого)
- AZLyrics
- S
- Skryabin (Скрябін) Lyrics
You May Also Like
Boombox (Бумбокс) - "Вахтерам" Тебе не нравится дым и чёрт с ним
Он убивает слова, кругом голова
Уже разносит молва по дворам
Что между нами чивава
О чём с тобой говорить, потеряли нить
Быть не собой перестать и дома спать
Нас не...
KALUSH - "Додому" Д д д де би не був, не забуду дім
Хочеш, закрути мене як бігуді
Я з закритими очима знайду де мій двір
Бо де би не був, не забуду дім
Д д д де би не був, не забуду дім
Хочеш, закрути мене як бігуді...
Okean Elzy (Океан Ельзи) - "Відпусти" Я вважав би, що ти бiлий день без дощу
Але сльози на твоєму обличчi
I сказав би тобi, не моя, не моя
Тiльки ти не пускаєш мене
Я вважав би, що ти тиха нiч без зiрок
Але сяють твої яснi очi
I сказав...
Nervy (Нервы) - "Глупая" Эти ментоловые сигареты - просто ужас
Ну как ты их куришь? Скажи мне, как ты их куришь?
И эту модную музыку как ты можешь слушать?
Она что, нравится тебе? Да ты сама себя дуришь!
Тебя вообще не...
SadSvit - "Касета" Вікно – холодне повітря
Щодня відчуваю втрату мого світла
Мотори, звуки автівок
Замивають співи платівок
Якже все по-справжньому набридло
Хочу знову я вернути спокій
Правда, шкода, що вже все...