Текст пісні "Пів-Року Зима"
"Пів-Року Зима"
Скоро стане холодно, я вогонь запалю
Світ замерзне за вікном на пів-року майже
Впаде сніг, засипле нас, всі сліди сховає
Він зупинить навіть час на пів-року майже
Зла зима, пів-року тільки сніг
Зла зима, ховайся хто не встиг
Зла зима, пів-року тільки сніг
Зла зима, ховайся хто не встиг
Зла зима, пів-року тільки сніг
Зла зима, ховайся хто не встиг
Замете дороги всі, я не вийду з дому
Все застине як у сні на пів-року довгих
Ми забудем за той час всі свої образи
Шоб прокинутись ше раз за пів-року майже
Зла зима...
Зла зима...
Зла зима, пів-року тільки сніг
Зла зима...
- AZLyrics
- S
- Skryabin (Скрябін) Lyrics