Текст пісні "Хочу Тебе Не Загубити"
"Хочу Тебе Не Загубити"
Хочу тебе не загубити
Я наповню ванну літніми грозами
Ми будем сидіти в ній і їсти морозиво
Відкриваєм кран і залиєм квартиру
І зробимо фотки, бо ніхто не повірить
Я хочу тебе, мати збоку
Я хочу тебе, ти мій спокій
Я хочу тебе, все життя веселити
Я хочу тебе, не загубити
Я застелю ліжко осіннім листям
Я знаю містечко недалеко за містом
Де не тягне мобільний, нема вайфая
Ніхто ніколи нам не помішає
Я хочу тебе, мити в душі
Я хочу тебе, дуже дуже
Я хочу тебе, ще більше хотіти
Я хочу тебе, не загубити
Я наб'ю перину першим снігом
Ми накриємся нею й нікуди не поїдем
А потім замовим кльову вечерю
А коли принесуть не відкриємо двері
Я хочу тебе, закрити вдома
Я хочу тебе, не віддати нікому
Я хочу тебе, малювати вміти
Я хочу тебе, не загубити
Я зроблю духи з весняних запахів
Ти будеш пахнути, а я буду плакати
Від того щастя, шо ти в мене є така
Від того щастя що я...
Я хочу тебе, з морською водою
Я хочу тебе, і не хочу з тобою
Я хочу тебе, з весни до літа
Я хочу тебе не загубити
Я хочу тебе
Я хочу тебе
Я хочу тебе, ти мій спокій
Я хочу тебе, все життя веселити
Я хочу тебе, не загубити
- AZLyrics
- S
- Skryabin (Скрябін) Lyrics