"Wkraczając W Pustkę" tekst piosenki
"Wkraczając W Pustkę"
Nowy nieznany szlak, nad Twoją głową
Może jest tylko snem, a może koroną?
Nowy nieznany szlak, nad Twoją głową
Może jest tylko snem, a może koroną?
Znów jestem w tym punkcie
Skończyłem nagrywać tę płytę i zamiast tu poczuć tę ulgę
Ja nagle znów nie mam pomysłu na życie
Odwracam się przez ramię, tak jak kiedyś ściska w krtani
Confetti podeptane mieni się na pustej sali
Mam znów 13 lat, koniec wakacji, koniec z nami
Machasz przez tylną szybę, odjeżdżając w świat z rodzicami
Patrzę, stoję, jesteś coraz mniejszym punktem
Koniec, koniec, wkraczam w pustkę
Nowy nieznany szlak, nad Twoją głową
Może jest tylko snem, a może koroną?
Nowy nieznany szlak, nad Twoją głową
Może jest tylko snem, a może koroną?
Tak bardzo nie chciałem być z tobą
Tak bardzo nie chciałem cię stracić
I pewnie jebany psycholog co nie ma mimiki by to wytłumaczył
Wyszłaś i nie ma już nic, pusty Messenger, jebać recenzje
Przecież tu dziś, jak kończy się film, napisy przykrywa trailer
Wszystko jest takie chwilowe, na feedzie 3 posty i spadłeś
Nikt nie naprawia już nic, tylko wyrzuca i sięga po nowe, bo łatwiej
Koniec to nowy początek, porażka to szansa na sukces
Zabijam myśli, połykam krążek, jacyś statyści, wkraczam w pustkę
Nowy nieznany szlak, nad Twoją głową
Może jest tylko snem, a może koroną?
Nowy nieznany szlak, nad Twoją głową
Może jest tylko snem, a może koroną?
Writer(s): Wojciech Sosnowski, Piotr Szulc, Beata Kozidrak, Jaroslaw Kozidrak, Maciej Janicki
- AZLyrics
- S
- Sokół Lyrics
You May Also Like
Małpa - "Nie Wiem Co Będzie Jutro" Nie wiem co będzie jutro
Mam 33 lata i trochę mi smutno
Trochę bo ostatnio zapijam to wódką
Szukam dziewczyn na krótko
Czuję dumę tylko kiedy przyglądam się słupkom
Leczę lęki, tym co jest w zasięgu...
Pezet - "Gdyby Miało Nie Być Jutra" Gdyby miało nie być jutra, kupiłbym 45-tkę
Naładował magazynek i zajebał komuś portfel
Zgarnął cały hajs jaki miał na koncie
I wyjechał nową Carrerą z salonu Porsche
Kupił dwa bilety na Majorkę, albo...
PRO8L3M - "Ground Zero" Znam ją, chociaż jest obca, ej
Trochę proszka, sprawa jest prostsza, ej
Jej ślina jest od ścierwa gorzka, ej
Kiedy kładzie mi na zębach dropsa, ej
LEDy tną mi skórę jak monstra, ej
Bas mi rozrył...
Tede & SirMich - "#Hot16Challenge" Jeeej jeeeej znowu będę fame mieć
Bo już mi dymi flow i ty mi go nie przejmiesz
Nie, nie myśl, że odejdę
Jedziemy rap na tym mixtejpie i sejwie to
#hot16challege - cmok - kiss X i zerem
Kto jest...