Текст пісні "Тривожний"
"Тривожний"
(Extended Version)
Лишись відтиском в пітьмі
Я без вороття забуваюсь в ній
Лишись, і я згорю до тла
Задля твоєї втіхи це моя ціна
Мене завжди приваблював твій погляд всі пори року
Знаю ти у себе на балконі такий спокійний
Дивишся, як підступають зливи, мінливі хмари
І я кану, кану в твої обійми, відклавши справи
Наші дивні плани на вічність приречені
Занурюють в спогади й тану подеколи
Твій аромат - туманний, як небули
Збираюсь і знов розпадаюсь в молекули
Той спокій, що був не скінчився
Та в нім нема сенсу допоки нестерпно
Засинаю в самотині
Потопаючи у цій млі
Лишись відтиском в пітьмі
Я без вороття забуваюсь в ній
Лишись, і я згорю дотла
Задля твоєї втіхи це моя ціна
Мене завжди приваблював твій погляд всі пори року
Знаю ти у себе на балконі такий спокійний
Дивишся, як підступають зливи, мінливі хмари
І я кану, кану в твої обійми, відклавши справи
Мене завжди приваблював твій погляд всі пори року
Знаю ти у себе на балконі такий спокійний
Дивишся, як підступають зливи, мінливі хмари
І я кану, кану в твої обійми, відклавши справи
Лишись
Лишись
Лишись
Лишись
- AZLyrics
- S
- STRUKTURA SHCHASTYA (СТРУКТУРА ЩАСТЯ) Lyrics
EP:
"Що спільного між вороном і кроликом?" (2024)
You May Also Like
Okean Elzy (Океан Ельзи) - "Без Бою" Що ж це я
Що ж це я не зумів
Зупинитися вчасно
Все ясно
Зі мною тепер і назавжди
Пізно не йди
Не йди від мене
Вам-пам-па-ра-ті-ру-пай
Я налию собі, я налию тобі вина
А хочеш із медом?
Хто ти є? Ти...
KALUSH - "Додому" Д д д де би не був, не забуду дім
Хочеш, закрути мене як бігуді
Я з закритими очима знайду де мій двір
Бо де би не був, не забуду дім
Д д д де би не був, не забуду дім
Хочеш, закрути мене як бігуді...
Pasosh (Пасош) - "я очень устал" Я очень устал
Мне хочется спать
Мне хочется знать почему всё так
Совершенно один
Дожил до вчера
И мне наплевать на это
Я очень устал
Довольно давно
И мне всё равно почему всё так
Совершенно один
Мне...
Antytila (Антитіла) - "Молоком" Міль на лимоні малює лінію повільно
Ти лежиш настільно, а шукаю сильні
Сторони у себе і напевно знайти мушу
Бо коли не знайду – схопиш мою душу
Ку-рок спу-скай, ти в мене така ая-яй
Я хочу далі в...
POLMATERI (ПОЛМАТЕРИ) - "ненавижу свою жизнь!!!" Как же мало денег у меня в карманах
Платить за учёбу, и чтобы похавать
Жаль, что я не Летов, и всё не по плану
Ненавижу рэп и рок, ненавижу твою маму
Я ненавижу тебя
Я ненавижу себя
Ненавижу свою...