Текст пісні "Ліхтарі"
"Ліхтарі"
Знаю час лікує
Але я не захворів
Полум'я згасає
Але я і не горів
Коли мені темно
Я вмикаю ліхтарі
Коли тобі сумно
Не телефонуй мені
Сонце - по погоді
Але капають дощі
Якби ти любила
Було б світло на душі
Коли мені темно
Я вмикаю ліхтарі
Ти знову брехала
Але більше не мені
Більше не мені
Я знаю ці три слова, моя мила
Ти не лише мені їх говорила
Мене ти вже допила й поновила, є-е
Розбива серця, як ніби скло на смартфоні
Як нова машина, але брудно у салоні
Кожен день нові номери в тебе в телефоні
Ти перемогла, якби це були перегони
Якби була потягом
Потягнув би стопкран
Була б еліксиром
Я б не потягнув і сто грам
Намалюю коло
І тепер це буде мій храм
Ти - більше не мій краш
Знаю час лікує
Але я не захворів
Полум'я згасає
Але я і не горів
Коли мені темно
Я вмикаю ліхтарі
Коли тобі сумно
Не телефонуй мені
Сонце - по погоді
Але капають дощі
Якби ти любила
Було б світло на душі
Коли мені темно
Я вмикаю ліхтарі
Ти знову брехала
Але більше не мені
Більше не мені
І вибачатися не треба
У цьому немає потреби
Ти, навпаки, допомогла
Допалити цю історію дотла
Не переживатиму, як не відповідаєш
Більше не чекатиму останнього трамвая
Все відформатую, тебе з пам'яті стираю
Все про тебе знаю
Все про тебе знаю
Я як ніби Соло
А ти - ніби Лея
Та нашу історію довірили Діснею
Ну і фіг з нею
Ну і фіг з нею
Знаю час лікує
Але я не захворів
Полум'я згасає
Але я і не горів
Коли мені темно
Я вмикаю ліхтарі
Коли тобі сумно
Не телефонуй мені
Сонце - по погоді
Але капають дощі
Якби ти любила
Було б світло на душі
Коли мені темно
Я вмикаю ліхтарі
Ти знову брехала
Але більше не мені
Більше не мені
- AZLyrics
- S
- Sugar (Шугар) Lyrics
You May Also Like
NICHKA - "Стяг" Стяг мій майорить, де синьо-жовтими степами
Там в душі горить те, що не вимовить словами
Там бурхливі ріки зашивають рани
І я бачу не ві сні очі тата й мами
Гори мої, море моє, я без вас, як сирота...
Voloshyn - "Ненько" Що ти, як ти, моя ненько?
Чому мій дім від мене так далеко?
Чому життя моє немов лелека?
Чом глядиш у небокрай?
Молитись за мене не забувай
Пам'ятай
Ненько!
Чому мій дім від мене так далеко?
Чому...
BURLA - "Кожного Дня" В твоїх очах любов горить болить
Я дещо не сказав лишись на мить
Мовчать вуста і лиш душа зриваючись кричить
Тримаючи долоні твої вона ніжно спить
Кожного дня я млію як бачу її красу
Кожного дня не...
ENLEO - "бій подушками" Серед холоду бетонних плит
Я шукав шкідливу гру, і нею стала ти
І прикидайся, що я зайвий тут
Але повір, зрозумій, сьогодні я твій суд
Ооо, твої голодні очі знають
Щоо, що вони мене вбивають
Бий,...
MOLODI - "серенади" Я малював тебе такою, яка ти є
Коли спати я лягаю, в голові лише одне
Твій запах, твій дотик і твої слова
Тебе в собі я заховав
Я став би квітами, що на твоєм вікні
Без тебе в мене пустота...