Текст пісні "І Нехай"
"І Нехай"
Всі наші переписки в десятки мегабайт
Стільки всього було просто Бонні і Клайд
Але чим далі між нами зникали всі деталі котрі так тримали
Як навмисно ти нагадуєш про себе, коли забула
Скільки можна цього, не треба, було й було
Відпускати це також талант
Але на найгіршу гру я головний номінант
І нехай буде біль
Я тебе забуду і не треба надій
І нехай на мене навіть небо впаде
Я не повернусь туди, де любові нема ніде
І нехай буде біль
Я тебе забуду і не треба надій
І нехай на мене навіть небо впаде
Я не повернусь туди, де любові нема ніде
Я думала, що ці спогади десь за горами
А вони наді мною кружляють як ворони
І неможливо від них кудись піти
І в цьому винен ти
Як навмисно ти нагадуєш про себе, коли забула
Скільки можна цього, не треба, було й було
Відпускати це також талант
Але на найгіршу гру я головний номінант
І нехай буде біль
Я тебе забуду і не треба надій
І нехай на мене навіть небо впаде
Я не повернусь туди, де нема любові ніде
І нехай буде біль
Я тебе забуду і не треба надій
І нехай на мене навіть небо впаде
Я не повернусь туди, де любові нема ніде
І нехай вони кажуть, що жіноча біль переживе все
Але в серці дере, так дере
І нехай буде боляче, але я знаю, все пройде
Час це доведе
І нехай буде біль
Я тебе забуду і не треба надій
І нехай на мене навіть небо впаде
Я не повернусь туди, де нема любові ніде
І нехай буде біль
Я тебе забуду і не треба надій
І нехай на мене навіть небо впаде
Я не повернусь туди, де любові нема ніде
- AZLyrics
- S
- SWOIIA Lyrics
album:
"Про Особисте" (2025)
You May Also Like
Anna Trincher (Анна Трінчер) & CHEEV - "Не Знаю" Не знаю
Не знаю
І знов розбудить оповіщення
Від тебе смс, а навіщо? А?
І так розірвали на шмаття
Спокійне життя
А мої мрії там, там, там, там, там, де нас вже нема
Там, де залишились наші почуття
В...
KAZKA & МУЛЬТИТРЕК - "Тону" А-ай
Одяг знімай
Світло вмикай
Душі не ховай
Хоч від видінь
На серці - тінь
Та не плачу бо
Щастя бачила
Поцілунки ще й
Доторки
Струм буває й без
Допінгу
Міцно обіймала
Щиро покохала
І казала «Не...
CHEEV - "Таро" Розкажи в якій має бути фазі ця луна
Щоби ми знайшли необхідну карту на вірний шлях?
Якщо вона не скаже нічого
Може ми і шукаєм не там?
Що роби - не роби
Скільки не ворожи
Все підкажуть почуття
Не...
NICHKA - "Такі Різні" Забери мене з собою
Хай це буде секрет
Підіймемся вище в гори
Там поставим намет
Переріжем з світом провід
Заховаємось в плед
Буду я ковтком від горя
Ти ж найкращий стилет
Забери мене з собою
Хай це...
DOVI - "На Балконі" А пам'ятаєш на балконі
Ми стояли напівголі
Я тримав твої долоні
Щоб вони не охололи
А з неба падав сніг
До наших босих ніг
Але мені так тепло було
Бо тебе зустрів
А пам'ятаєш на балконі
Ми стояли...