"Dla Dorosłych" tekst piosenki
"Dla Dorosłych"
Zobaczysz jak to jest
Szczęśliwi nie liczą lat
A mimo tego
Tyle mamy zmartwień
Tyle arcyważnych spraw
Przewijam ... z dni
Odkładam ciebie gdzieś w kąt
Na półkę w sercu
Zapominam strony
Czytam od początku
Baw się ze na w taki fajny dom
Gdzie pod dywan nie zamiata się marzeń
Kto powiedział ze musimy być dorośli
To jeszcze nie czas
Kto powiedział ze musimy być tak mocni
Jeśli chcesz to płacz
Gdy nie patrzy nikt
Przenieś mnie do lat
Takich prostych kłamstw i prawd
Kto powiedział ze musimy być dorośli
To jeszcze nie czas
To dla dorosłych film
A jak opisać nas
Naiwnie chcemy żyć
Grać taliami nieznaczonych kart
Dotykać życia tak
Jak tajemnicy
Bo wciąż głęboko sercach jesteśmy tak mali
Prawie tacy sami
Kto powiedział ze musimy być dorośli
To jeszcze nie czas
Kto powiedział ze musimy być tak mocni
Jeśli chcesz to płacz
Gdy nie patrzy nikt
Przenieś mnie do lat
Takich prostych kłamstw i prawd
Kto powiedział ze musimy być dorośli
To jeszcze nie czas
Jeśli nie zgubimy
Tego co najlepsze z naszych pierwszy snów
Jeśli nam się uda być dużymi dziećmi
Wśród tych krętych dróg
Writer(s): Marcin Pawel Piotrowski, Sylwia Karolina Grzeszczak
- AZLyrics
- S
- Sylwia Grzeszczak Lyrics
album:
"Tamta Dziewczyna" (2016)
You May Also Like
sanah - "Baczyński (Pisz do mnie listy)" Pisz do mnie listy
Srebrem potoków
Na srebrnożółtych kartach pól
Pisz do mnie listy
Górskim poświstem
Napisz mi, drogi, kwiatów ból
W chmurnej otchłani, skały płaczą
Na górskiej grani
Słońca krwią...
Dawid Podsiadło - "D I A B L E" Jeśli miałbym z tobą być, no to raczej bym już był
Nie przyjmowałbym wymówek, nie przejmowałbym się nim
Czego chcesz, diable?
Przychodzisz tak nagle
A ja tańczę drugi dzień, mam swój kwadratowy...
Roxie Węgiel - "Miasto" Miasta mrok
Powoli zaczyna się dzień
Kolejny wschód oślepia mnie
I gubię te myśli jak sen
Zły sen
Aaaa jak zgubie sens
Nie mów nic przejdzie mi czekaj
Księżyc znowu lśni
Jak my
Miasto wciąga mnie...
Daria Zawiałow - "Ballada Znad Rzeki" Już nie wrócisz, więc
To tak jakbyś umarł
Zastygnę tu
W wannie utopię wzrok
Znasz mnie dobrze, wiesz
Nie dotrwam do jutra
To co mam
To aż tyle co nic
To ostatni błysk
Nie napiszę ci
Już nic
Nie...
Margaret - "Dalej Biegnę" Ale dalej biegnę
I chyba to jest piękne
Piszę te piosenkę
Bo coś burzy we mnie ostatnio codziennie
Nic nie jest pewne
Złap mnie za rękę
Idę dalej choć nie chce
Bo coś burzy we mnie ostatnio...