"Animal Planet" tekst piosenki
"Animal Planet"
Czuję się trochę jak Blastoise, bo wiem, że będzie się działo
Będzie się lało, jakby alkohol co najmniej tu podpadł ziomalom
To nie VALORANT, żeby mieć jedną pakę na pięć osób, zioła
Przed sceną wynalazcy koła
Moja bardzo silna wola tęskni wciąż za Amsterdamem
Animal Planet
Skacz, kurwa, ska-ska-ska-skacz, kurwa
Alko kap, bo łeb urwał, bawmy się jakby nie było jutra (u, u)
Skacz, kurwa, ska-ska-ska-skacz, kurwa
Dżungla, opisuję ją, jak Czubówna
Skacz, kurwa, ska-ska-ska-skacz, kurwa
Alko kap, bo łeb urwał, bawmy się jakby nie było jutra (u, u)
Skacz, kurwa, ska-ska-ska-skacz, kurwa
Dżungla, opisuję ją jak Czubówna
Leci taca, Kamikadze
Nalot na klub, jak w kominiarze
Sami rozbójnicy, pozdrów Alibabę
Zero tlenu, czuję tylko swąd THC
Bracie, pierdol tą szmatę, chyba się pomyliłeś
Ona wygląda, jakby wykorzystała, że za dużo wypiłeś
Po, po, pojebani, Mati to MC Kosari
Wygoogluj kto i wróć się bawić
One oszalały, bo tak między nami w głowie słyszą ciągle tylko: "Kto tam, kto tam?"
Bo je puka każdy co sobota
Uważaj na kolcozwierze, tu każdy coś po coś bierze
By rosnąć lub gubić siebie
Ziomal, martwię się o Ciebie
Odkąd mówisz, że coś wjedzie (hahaha)
Jazda!
Skacz kurwa, ska-ska-ska-skacz kurwa
Alko kap, bo łeb urwał, bawmy się jak by nie było jutra (u, u)
Skacz kurwa, ska-ska-ska-skacz kurwa
Dżungla, opisuję ją, jak Czubówna
Skacz kurwa, ska-ska-ska-skacz kurwa
Alko kap, bo łeb urwał, bawmy się jak by nie było jutra (u, u)
Skacz kurwa, ska-ska-ska-skacz kurwa
Dżungla, opisuję ją, jak Czubówna
Skacz, kacz, kacz, kacz, kacz
Skacz, kacz, kacz, kacz, kurwa
Skacz, kacz, kacz, kacz, kacz
Skacz, kacz, kacz, kacz, kurwa
Skacz...
Writer(s): Rafal Jakubowski, Mateusz Szpakowski
- AZLyrics
- S
- Szpaku Lyrics
You May Also Like
Sentino - "Algeciras" Chciałem być szefem
I nigdy więcej zapierdalać
Machać moim wrogom świeżym cashem
I dziś siedzę se tu jak ten prezes
Uhhhhh
Z złotym rolexem
Mama mówiła synku uważaj bo
To niebezpieczne
Zbyt wielu...
Kuban - "dom" Zarobiłem na ostatniej płycie na dom
No i gdzie jest ten sos
U dilera, na barach i w nocnym czy co
Nie mam wstydu za grosz
Zarobiłem na ostatniej płycie na dom
No i gdzie jest ten sos
U dilera, na...
PRO8L3M - "Szansa Na Sukces" W Polsce jak czas upłynie to będzie bardzo dobrze
Bo ludzie są "chętne" do pracy
I jak jest demokracja to oni mogą się czegoś dorobić
Jest teraz szansa robić to, co się chce, to co się może i to w co...
Kabe - "Słuchaj Bracie" Znowu, znowu nie śpię, nie mam tyle jeszcze
Zarabiamy w noc, w noc, zarabiamy w dzień, w dzień
Tylko jedno wyjście, problemów jest więcej
Jak mam w tym bagnie zachować serce non stop, yeah, zawsze...
Kizo - "Fiu Fiu" Zajarałem towar żeby spać
Zajarałem towar żeby wstać
Na, na, na, fiu, fiu, fiu, fiu
Na, na, na, fiu, fiu, fiu, fiu
Zajarałem towar żeby spać
Zajarałem towar żeby wstać
Na, na, na, fiu, fiu, fiu,...