"KRAINA LODU" tekst piosenki
Szpaku & Kubi Producent Lyrics
"KRAINA LODU"
(Uuu, uuu, uuu)
Nagraliście to?
Moja babcia stała zawsze za mną murem
Choć odeszła z tego świata, zanim powstał pierwszy numer
Tą wyobraźnią się przenoszę do tych chwil z wtedy
Jak w kąpielówkach daję koncert Ci jak dziś wtedy
Uuu, zna mnie cały kraj
A pamiętam, jak nie chciałaś siedzieć tam, gdzie ja
Ryczą fury moich ludzi, on nie pali, on się dusi
Ile to kosztuje już nie wyjdzie z mojej buzi...
Uuh, mnie i brata ostrzegł tata przed dragami
"Macie obciążone geny" - myślał, że go posłuchamy
I posłuchałem (ej)
Chociaż mamy łatkę ćpunów, to nikt z branży tu na balet
Uuu, nadal ten sam ja
Chociaż trochę się zmieniło, odkąd pykło nam
Zmieniam ból na trap, zmieniam puls na bas
Nadal na tych blokach, pora zabrać Was
Na autostradzie z samochodu ktoś wyjebał psa
Próbuję ciągle Was zrozumieć, ale nie wiem jak
Choćby nie wiem co się działo
Ciągle jestem "Atypowy", nieważne co tam gadają
Mamo, nie wrócę na blok
Nawet jeśli, to ucieknę stąd
Bo mam tę moc, mam tę moc
W Krainie Lodu zbudowałem dom
Mamo, nie wrócę na blok
Nawet jeśli, to ucieknę stąd
Bo mam tę moc, mam tę moc
W Krainie Lodu zbudowałem dom
W każdym tekście zero fikcji (zero)
Ale i tak wrzucisz mnie do wora, gdzie koloryzują serio wszyscy (wszyscy)
To nie jest żaden wyścig
Nie kojarz mnie z tym gównem, jestem ponad tym wszystkim
Uuu, tańczę jak kobra na bloku
Jak się bujamy w kapturach, to nas lepiej nie prowokuj
Dom będzie na Mazurach, byczku, nawet z tym nie dealuj
Bo grze dałem nowe serce, jak jakiś jebany chirurg
Pokochałem sztukę, co mówiła trochę więcej
Niż to, w jakich latać ciuchach i co walić na imprezce
Wszystko wygląda tandetnie dzisiaj
GUGU to żaden label, weż nam nie ubliżaj
Mamo, nie wrócę na blok
Nawet jeśli, to ucieknę stąd
Bo mam tę moc, mam tę moc
W Krainie Lodu zbudowałem dom
Mamo, nie wrócę na blok
Nawet jeśli, to ucieknę stąd
Bo mam tę moc, mam tę moc
W Krainie Lodu zbudowałem dom
- AZLyrics
- S
- Szpaku Lyrics
album:
"UZUMAKI FORMA OSTATECZNA" (2023)
You May Also Like
Słoń x Returners - "Yeah Bwoy" A teraz udało nam się połączyć z kolejnym słuchaczem, halo, dzień dobry
No więc, słyszałem nowy kawałek Słonia, i to co on gada o... to jest jakaś, jakaś masakra? Nie wiem
Szanuję tych, którzy są...
Guzior - "WTC" Podręczny piórnik z tym asortymentem trzymam w mojej sakwie lub nerce
Polej mi tego w kubeczek, to nie na kaszel ale już lubię cię
Wyciągam glony z moich pudełeczek
Zawsze odmawiam wódeczkę
Wbijam do...
Adi Nowak - "Placebo" Nie wiem czy przez pochodzenie czy przez ex cebulę
Ale twojej gadki jak nie kupowałem, tak dziś też nie kupię
Mówią - jesteś królem, odpowiadam - prędzej żulem
Pan Sebastian pyta czy chcę jakiś...
KęKę - "Rutyna" Czy lato czy zima, po szóstej na nogach
Rychtuje synów, do szkoły i żłobka
Dla siebie gotuję, efekty jest widać
Lubię kontrolę - starannie dobieram co płynie mi w żyłach
Rutyna, rutyna jedziemy przez...
Zeamsone - "21 Gramów" Ona jest za bardzo "pick me" więc na pewno jej nie picknę
Ubierz spodnie i miej swoje zdanie a nie świecisz tyłkiem
Nie wiem co to w ogóle znaczy dzisiaj, że ładne i brzydkie
Przestań już tłumaczyć,...