"Nad Miastem" tekst piosenki
Dobry Dzieciak & Szpaku Lyrics
"Nad Miastem"
[Szpaku:]
W WWA lecę jak anioł nad miastem
Te dziewczyny chcą się bawić, nagrać tylko relację
Tamci goście chcą się bić jak tylko złapią za flaszkę
Weekend w stolicy, piję za lunaparkiem
W WWA lecę jak anioł nad miastem
Te dziewczyny chcą się bawić, nagrać tylko relację
Tamci goście chcą się bić jak tylko złapią za flaszkę
Weekend w stolicy, piję za lunaparkiem
Dobry Dzieciak, za mną dobry rok
Znowu czuję, jakbym miał z szesnaście... wersów
Żeby dać chwilę, by pogadać sercu
W tamtym miejscu tylko chłód, a żartowaliśmy co chwilę
Ona to diler, bo ma coś, przez co nie zginę
Wyglądam jak pomazany sprayem
Powiedz kto jest bardziej hip-hopowy niż Mati (Mati)
Kiedyś grałem w CS, dzisiaj w CS rzucam trapy (rzucam trapy)
Czuję, jakbym zjadł to Senzu
Chcesz, to zostawię je w tym miejscu
W WWA lecę jak anioł nad miastem
Te dziewczyny chcą się bawić, nagrać tylko relację
Tamci goście chcą się bić jak tylko złapią za flaszkę
Weekend w stolicy, piję za lunaparkiem
W WWA lecę jak anioł nad miastem
Te dziewczyny chcą się bawić, nagrać tylko relację
Tamci goście chcą się bić jak tylko złapią za flaszkę
Weekend w stolicy, piję za lunaparkiem
[Dobry Dzieciak:]
Siema, jestem Dobry Dzieciak, Szpaku do mnie przyleciał
To już nie klasa trzecia, ale jak ten czas zleciał
Teraz już klasa piąta, zobacz jak to wygląda
Rówieśnik widzi idola, ja widzę swojego ziomka (kumpla)
Półtora roku temu położyłem pierwszy refren
Od tego się zaczęło, dzisiaj w rękach trzymam strzelbę
Z góry dziękuję każdemu, kto dorzucił cegiełkę
Pomocną mi podał rękę, bym oswoił się z diamentem
Dzisiaj już mam to, dziękuję fanom, dziękuję tatko i dziękuję mamo
Dziękuwa Czerwin i Wowo, siemano, materiał wzorowo zrealizowano
Dzisiaj sobie tak chodzę po starówce
Jak do domu wrócę zobaczę swój diament na półce
Rok pracowałem i będę pracował na sukces
[Szpaku:]
W WWA lecę jak anioł nad miastem
Te dziewczyny chcą się bawić, nagrać tylko relację
Tamci goście chcą się bić jak tylko złapią za flaszkę
Weekend w stolicy, piję za lunaparkiem
W WWA lecę jak anioł nad miastem
Te dziewczyny chcą się bawić, nagrać tylko relację
Tamci goście chcą się bić jak tylko złapią za flaszkę
Weekend w stolicy, piję za lunaparkiem
- AZLyrics
- S
- Szpaku Lyrics
You May Also Like
Asster & Kabe - "DESIGNER" In my designer, in my designer, haaa...
Wracam na blok znów, pali się ganja, aaa...
Chodzę po mieście, in my designer, haaa...
(Genius) Nie lubię tłoku, in my designer, haaa...
(Avonix beats)...
Beteo - "DUCH" Znów pojawiam się i znikam tak jak duch
Czy to diabeł mnie tu przysłał, czy sam Bóg?
Wrzucam coś do drinka, zanim się roztopi lód
Rozwaliłem tylko najarany cały klub
Najarany cały klub, najarany cały...
AG - "Edi Freestyle (Def Jam World Tour)" Tu żadne puk-puk, tylko wchodzę, łyżwy na nodze
Twardo stąpam, wasz kark jest po drodze
Siada wam jak na bolerioze
Czują grozę suki bardzo dobrze
Nie, nie będę tego brał mam za dużo opcji już na to...
Guzior - "STRZELAM PETEM" (Strzelam, yea, strzelam, yea)
Strzelam petem, lecz poleciał nisko
Kilka bletek po kieszeni, tytoń zmieszam z szyszką
Dzisiaj spadek, bo wczoraj było z nadwyżką
Latem stały patent, że se siedzisz z...