"Edi Freestyle (Def Jam World Tour)" tekst piosenki

AG Lyrics

"Edi Freestyle (Def Jam World Tour)"

Tu żadne puk-puk, tylko wchodzę, łyżwy na nodze
Twardo stąpam, wasz kark jest po drodze
Siada wam [?] jak na bolerioze
Czują grozę suki bardzo dobrze
Nie, nie będę tego brał mam za dużo opcji już na to ścierwo
Tempo jak kenzo pobiłem rekord, a więc patrzą na łapę, bo chcą tą wielkość
Się powoli czuje jakbym był dyrygentem, bo zaczynać składać miałem jedną cegłę
Jeszcze chwile temu nie łapali refren teraz odmawiam już kolejny refren
Odmawiam także tym nowym sukom się nie będą pchały jak się wożę z grupą
Studio plac budowy płonie nowy [?] się zajmuje duszą tak jak babcie [?]

Gdzie wszechstronniejszy skurwysyn, [?] takiego, życzę w tym srogo wam powodzenia
Ucho, ucho się błyszczy, czuję suki błyszczyk, a nie miała nic mi do powiedzenia
Zrobię swoje od nowa, nie będę się słuchał, musimy siana naruchać
Życie słodkie jak huka, gdy myślę o ruchach, a wyszło to dzioba jak tukan

Nie płacę za talent, a spłacę rachunki
Od kiedy się różni bywamy różni
Z koncertu na hotel z hotelu na blok
Teraz widzą trochę więcej dam za rok
Wybucha telefon jak granat
A muszę go przy sobie nosić na [?]
W oczach ciągle biznes bez tego to dramat
Bo jak mam inaczej nam z góry dać karat, yee
Co cię tak boli, że tak młody skurwiel drogi rum ma w coli?
Powiedziałem światu, jakie ona nogi ma, teraz na moich ramionach spoczywa
Uch, uch, co ci tak boli, że tak sobie radzę, a twoi w niedoli?
Teraz przytrapuję, muszę ich doszkolić
A potem zaśpiewam, bo w końcu ktoś musi się w radio wpierdolić

Gdzie wszechstronniejszy skurwysyn, [?] takiego, życzę w tym srogo wam powodzenia
Ucho, ucho się błyszczy, czuję suki błyszczyk, a nie miała nic mi do powiedzenia
Zrobię swoje od nowa, nie będę się słuchał, musimy siana naruchać
Życie słodkie jak huka, gdy myślę o ruchach, a wyszło to dzioba jak tukan


You May Also Like
Vkie - "PUSTKA" Brak floty zmienię w banknoty Ulubiony stan, wchodzi narkotyk Wjeżdża na łeb, ja znam prochy Chciałbym dać jej coś, chciałbym coś powiedzieć Ale widzę pustkę jak patrzę w jej oczy Możesz myśleć, że...
Benito & Aleshen - "GALAKTYCZNE HALO" Willy, kurwa, mamy to! Miasto traci gwiazdę, jak wyjeżdżam z miasta Chwilę jest po czwartej, widzę to w jaskrawych barwach Ze mną energia nie gaśnie, a w sumie to narasta Raczej tu nie zaśniesz,...
ĆPAJ STAJL - "TO DLA CIEBIE" Nie chcę (czego?) uwierzyć, że już jesień Dalej niesie mnie '22 a już mamy kwiecień Nieźle, święta zlałem z latem w ghettcie Dziwko to dla ciebie-e-e-e-e W imię mojej sympatii (tak) To dla naszych...
Guzior - "BULLY" Gramy w Bully, uciekamy rowerami nocą Wgrane nowe diller apki albo What's up Będę później jestem albo Wrocław albo Warsaw Strzelam Tobie kurwo między oczy procą Sami się o to proszą, zimny uścisk...
Beteo - "100K" Yeah, yeah, yeah, yeah MERCURY Lot808 Deemz ma ten sos Dzisiaj w studiu na mnie sześć kamer (Yeah) Wyjarałem chyba pięć gramów (Aaa) Znowu cztery mam nieodebrane We trzy najebane chciały wbić na noc...