"Edi Freestyle (Def Jam World Tour)" tekst piosenki
AG Lyrics
"Edi Freestyle (Def Jam World Tour)"
Tu żadne puk-puk, tylko wchodzę, łyżwy na nodze
Twardo stąpam, wasz kark jest po drodze
Siada wam [?] jak na bolerioze
Czują grozę suki bardzo dobrze
Nie, nie będę tego brał mam za dużo opcji już na to ścierwo
Tempo jak kenzo pobiłem rekord, a więc patrzą na łapę, bo chcą tą wielkość
Się powoli czuje jakbym był dyrygentem, bo zaczynać składać miałem jedną cegłę
Jeszcze chwile temu nie łapali refren teraz odmawiam już kolejny refren
Odmawiam także tym nowym sukom się nie będą pchały jak się wożę z grupą
Studio plac budowy płonie nowy [?] się zajmuje duszą tak jak babcie [?]
Gdzie wszechstronniejszy skurwysyn, [?] takiego, życzę w tym srogo wam powodzenia
Ucho, ucho się błyszczy, czuję suki błyszczyk, a nie miała nic mi do powiedzenia
Zrobię swoje od nowa, nie będę się słuchał, musimy siana naruchać
Życie słodkie jak huka, gdy myślę o ruchach, a wyszło to dzioba jak tukan
Nie płacę za talent, a spłacę rachunki
Od kiedy się różni bywamy różni
Z koncertu na hotel z hotelu na blok
Teraz widzą trochę więcej dam za rok
Wybucha telefon jak granat
A muszę go przy sobie nosić na [?]
W oczach ciągle biznes bez tego to dramat
Bo jak mam inaczej nam z góry dać karat, yee
Co cię tak boli, że tak młody skurwiel drogi rum ma w coli?
Powiedziałem światu, jakie ona nogi ma, teraz na moich ramionach spoczywa
Uch, uch, co ci tak boli, że tak sobie radzę, a twoi w niedoli?
Teraz przytrapuję, muszę ich doszkolić
A potem zaśpiewam, bo w końcu ktoś musi się w radio wpierdolić
Gdzie wszechstronniejszy skurwysyn, [?] takiego, życzę w tym srogo wam powodzenia
Ucho, ucho się błyszczy, czuję suki błyszczyk, a nie miała nic mi do powiedzenia
Zrobię swoje od nowa, nie będę się słuchał, musimy siana naruchać
Życie słodkie jak huka, gdy myślę o ruchach, a wyszło to dzioba jak tukan
- AZLyrics
- Y
- Yung Adisz Lyrics
album:
"Def Jam World Tour: BUCHAREST" (2024)
You May Also Like
Vkie - "PUSTKA" Brak floty zmienię w banknoty
Ulubiony stan, wchodzi narkotyk
Wjeżdża na łeb, ja znam prochy
Chciałbym dać jej coś, chciałbym coś powiedzieć
Ale widzę pustkę jak patrzę w jej oczy
Możesz myśleć, że...
Benito & Aleshen - "GALAKTYCZNE HALO" Willy, kurwa, mamy to!
Miasto traci gwiazdę, jak wyjeżdżam z miasta
Chwilę jest po czwartej, widzę to w jaskrawych barwach
Ze mną energia nie gaśnie, a w sumie to narasta
Raczej tu nie zaśniesz,...
ĆPAJ STAJL - "TO DLA CIEBIE" Nie chcę (czego?) uwierzyć, że już jesień
Dalej niesie mnie '22 a już mamy kwiecień
Nieźle, święta zlałem z latem w ghettcie
Dziwko to dla ciebie-e-e-e-e
W imię mojej sympatii (tak)
To dla naszych...
Guzior - "BULLY" Gramy w Bully, uciekamy rowerami nocą
Wgrane nowe diller apki albo What's up
Będę później jestem albo Wrocław albo Warsaw
Strzelam Tobie kurwo między oczy procą
Sami się o to proszą, zimny uścisk...
Beteo - "100K" Yeah, yeah, yeah, yeah
MERCURY
Lot808
Deemz ma ten sos
Dzisiaj w studiu na mnie sześć kamer (Yeah)
Wyjarałem chyba pięć gramów (Aaa)
Znowu cztery mam nieodebrane
We trzy najebane chciały wbić na noc...