"Gelato" tekst piosenki

"Gelato"

- Halo, halo? Z jakim problemem Pan dzwoni?
- Aaa... Pod koniec tygodnia jadę na wakacje...
- To w czym problem?
- Że to już. Czekałem na nie od tak dawna, a to już. Z chwilą, gdy wyląduję, moje wakacje zaczynają się kończyć. Czy to nie łamie panu serca?
- Szanowny panie, ale wszystko przemija, czy zatem (no tak) nic nie zasługuje na pełnię naszego szczęścia? (Eee) Czyli nie da się w życiu być szczęśliwym, nawet przez minutę, nawet przez sekundę?
- Zrobiło mi się strasznie smutno

Ona pisze mi, że tęskni
Gdy wyszedłem do speluny pisać wersy
Byłem pewien, że napiszę płytę w Grecji
Ale ona nosi zbyt obcisłe kiecki
Zimne wino płynie we krwi
Kelner mówi, że jesteśmy dzisiaj piękni
Więc dlaczego w moich myślach tylko złe dni?
(Przecież lato zaraz ustąpi jesieni)
Oh, i w opisach będą pytać znów modelki

Gdzie lato, gdzie lato?
Galliano, gazpacho, gelato
Gelato, gelato
Zapomnij o tym, nie warto, nie warto
Gdzie lato, gdzie lato?
Galliano, gazpacho, gelato
Gelato, gelato
Przestań już pisać, nie warto, nie warto

Jestem z Polski i mam mood jesienny, znów bezsenny
Lubię tylko brudne bębny, smutne gęby
W negocjacjach z Duchem Świętym
Jakie brandy? Ziomo, lej mi lepiej wódkę z Biedry
Idzie wrzesień, z nim chłód przeklęty się rozniesie
Jak te ósme zęby, oh, melancholia już mnie dręczy
Gdy modelka w biustonoszu się przed lustrem pręży i mnie pyta

Gdzie lato, gdzie lato?
Galliano, gazpacho, gelato
Gelato, gelato
Zapomnij o tym, nie warto, nie warto
Gdzie lato, gdzie lato?
Galliano, gazpacho, gelato
Gelato, gelato
Przestań już pisać, nie warto, nie warto

Coraz bardziej blade światło
Plakaty festiwalowe sobie blakną
Na twej trasie rowerowej nowe bagno
A w szufladzie masz obcokrajowy banknot
Będzie płakał, będzie marznął
Negocjujesz z kalendarzem, mordo, jak to?
On pociesza cię, że jeszcze przyjdzie lato
Ale powiedz, proszę, quando, quando, quando?

Nie, nie, nie, lato znów odchodzi w cień
Już wyraźniej krótszy dzień, lodowata w żyłach krew
Nie, nie, nie, lato znów odchodzi w cień
Już wyraźniej krótszy dzień, lodowata w żyłach krew

Gdzie lato, gdzie lato?
(Gdzie lato, gdzie lato?)
Gdzie lato, gdzie lato?
Galliano, gazpacho, gelato
Gelato, gelato
Zapomnij o tym, nie warto, nie warto
Gdzie lato, gdzie lato?
Galliano, gazpacho, gelato
Gelato, gelato
Przestań już pisać, nie warto, nie warto
Gdzie lato, gdzie lato?
Galliano, gazpacho, gelato
Gelato, gelato
Zapomnij o tym, nie warto, nie warto
Gdzie lato, gdzie lato?
Galliano, gazpacho, gelato
Gelato, gelato
Przestań już pisać, nie warto, nie warto


Writer(s): Filip Szczesniak, Maciej Ruszecki
You May Also Like
Otsochodzi - "WWA Melanż" Piję piątą Coronę, ona stoi przy stole I się pyta mnie: "Czyj to jest balet?" Ale nie pogadamy kotek, obok jest mój kotek No i w domu będę miał przejebane Nie odbieraj mnie źle, ja nie jestem chamem...
Kaz Bałagane - "Wrażliwa Dusza" Siedzę na terapii, pyta mnie o złe nawyki Wszystko głupie, a na chacie znowu kipisz Siedzę na terapii pytany o narkotyki Perfumy, długie włosy, długie nogi i błyszczyki Reklamy na stole, a ja dalej...
Diho - "Bleeh" Swizzy na bicie, ziomal Jvchu Nej, nej Haha Rozciągam je w tańcu, jak balet U mnie szmaty się kręcą jakbym robił pranie Jedna jest na podłodze jakbym sprzątał mieszkanie Dla chętnej suki zawsze...
Beteo & Reto - "Meow" Znowu miałem żyć ale znowu umieram i nie wiem co się dzieje ze mną Ona leży zapatrzona w iPhone'a i wbija szpony w moje plecy drugą ręką Moi ludzie dolewają do coli setkę wódki, bo ciągle tu za nimi...
Kizo - "Miasto 24h" Sztuka pełna, kilogramy Lepszy standard pakowany Hugo Bossy, Ray-Bany Buty model żaden tani Dla mnie tylko miasto Gdybym go nie słyszał, to nie potrafiłbym zasnąć Nie miałbym gdzieś pisać, ani gdzie...