"Balkanija" lyrics
"Balkanija"
Ne daj, ljubavi, ti me ne daj, habibi
I tako svi brane da te volim
Ove usne, ovo telo
Da drugi ima, ne, to nikad ne dozvoli
Ne daj, ljubavi, ti me ne daj, habibi
Zašto da me ova ljubav boli?
Sve je moje samo tvoje
Ovakva se žena nikad ne preboli
Isto nam sunce sija, ista nam pesma prija
Ista nam krv teče venama, Balkanija
Kad pije se i puca, srce kô jedno kuca
Tako je to, svi su ovde kô familija
Aman, aman, ja reći ću svima
Gde ima dima, tu i vatre ima
Aman, aman, a zašto bih krila?
Ja samo tvoja sam, Balkanija
Ne daj, ljubavi, ti me ne daj, habibi
Zašto da me ova ljubav boli?
Sve je moje samo tvoje
Ovakva se žena nikad ne preboli
Isto nam sunce sija, ista nam pesma prija
Ista nam krv teče venama, Balkanija
Kad pije se i puca, srce kô jedno kuca
Tako je to, svi su ovde kô familija
Aman, aman, ja reći ću svima
Gde ima dima, tu i vatre ima
Aman, aman, a zašto bih krila?
Ja samo tvoja sam, Balkanija
Isto nam sunce sija, ista nam pesma prija
Ista nam krv teče venama, Balkanija
Kad pije se i puca, srce kô jedno kuca
Tako je to, svi su ovde kô familija
Aman, aman, ja reći ću svima
Gde ima dima, tu i vatre ima
Aman, aman, a zašto bih krila?
Ja samo tvoja sam, Balkanija
Kad pije se i puca
Srce kô jedno kuca
Balkanija, Balkanija
O-o-o
- AZLyrics
- T
- Tea Tairović Lyrics
album:
"Balkanija" (2022)
You May Also Like
Nucci - "Automatti" Je l' ovo Popov?
Sad mi je na vratu stan u kom živeo sam
Gde ste bile bebe kad niste znale ko sam?
Sve bi me sad htele kad novi opet vozam
Brda sam ih imô, samo jednu brojio sam
Sama je u gradu, gde...
Breskvica - "Loša" (Coby, jesi ti radio traku?)
Nisam dobra po tebe, nisam dobra po sebe
A treba mi minut-dva da te zavedem
Nisam dobra po tebe, nisam dobra po sebe
A treba mi minut-dva da te zajebem
Nisam dobra...
Hurricane - "Al Capone" (Da je Al Capone)
(Ma daj, ima takvih bar)
Dugi nokti, kratki su mi živci
Niske strasti i visoki dripci
Bele kajle, crne im duše
Smaraju me, dave me i guše
A ti iz senke čuvaš me
Tempiran kô TNT
A...
Vuk Mob - "Litar Na Litar" Ova nam je prazna, daj nam novu kiblu
Dečko me je pljuvao, ja kresnuo mu ribu
Murija me startuje zbog pesme "ide gas"
Kažu "Sad ćeš biti jeban, gde si krenuo na nas?"
Tebra, reko to je javno mnjenje...
In Vivo - "Sad Kad Nema Nas" Kad te stignu godine
Kad zaboraviš na sve
Da sam nekad bio tvoj
Da smo bili isti kroj
Ja ću doći nepozvan
Kao nekad u tvoj san
Tiho suzu pustićeš
Da te niko ne čuje
Sad kad nema nas, taj dečak u...