"Kto Z Kim Gra" tekst piosenki
TEDE & Sir Mich Lyrics
"Kto Z Kim Gra"
Ty mi powiedz kto z kim gra
Szaro tu jest jakoś tak
Szaro jest tu jakoś tak, jest dziś
W miejscu nie stój kumasz, jeździsz
Koło nas, zmieścisz
Tu trzeba jeździć by żyć
Jak toczę te koła se tutaj po jezdni przyjezdni nie wierzą w ten styl
Lokalni znają ten styl, do Narnii nie wchodzisz ty
Dolar to dolar, jak grzeje piekarnik we blasze prażę ten styl
I straszę cię gdy masz sny, jestem twoim nightmare'm
Na chuj ty kurwa się tu przypierdalasz, jak wolisz to twoim koszmarem
Toczę koła se dalej, ty nie wołaj mnie wcale
Toczę koła se dalej, możesz całować mnie w cale
Wejdę bez mydła, narobię im bydła
I wygram w rankingach na styl
A kurwa z kim grasz ty?
Ty, ty, z kim grasz, z kim grasz ty?
Ty mi powiedz kto z kim gra
Szaro tu jest jakoś tak
Ty mi powiedz kto z kim gra
Szaro tu jest jakoś tak
Kto tu z kim gra, na co tu skin mam
Rapgra, prawda nie gra w pingla
Tyle w odcinkach, od was ryje odcinka
To ryje beret jak kurwa odkryjesz, że ktoś się zachował jak pizda
Wydłuża się lista - odpad, odpad, odpad
Za każdym razem w głowie myśl mam
Kurew nie wpuszczaj do środka
Nie chce ciebie spotkać, nie chce ciebie znać już
Nie chce ciebie spotkać, zapomnijmy o Jacku
I nie masz tu szans już, spierdalaj z Bizancjum
Bo robisz cesarstwu wstyd, spierdalaj stąd z tym ty
Spierdalaj stąd ty (ty), ej
Tede, Sir Mich, Ka$ablanca
Ty mi powiedz kto z kim gra
Szaro tu jest jakoś tak
Ty mi powiedz kto z kim gra
Szaro tu jest jakoś tak
Writer(s): Jacek Graniecki, Michal Kozuchowski
- AZLyrics
- T
- TEDE Lyrics
album:
"Kasablanca Real" (2021)
You May Also Like
Pezet - "Spadam" Tak bardzo chciałbym, żeby jutro mogło się to zmienić
Żebym mógł dać ci to, co chcę ci dawać i dostać to od ciebie
Tak bardzo chciałem dzisiaj ci powiedzieć, że
Mówię ci, co chcesz usłyszeć i mówię...
KęKę - "Nigdy Ponad Stan" Każdy nawija o hajsie, zakupach i życiu w luksusie
W sumie to nawet jest spoko, że tyle dałeś za furę
Ziomek to jest naturalne, pcha gospodarkę, dla mnie jest fajne
Zarabiasz, potem wydajesz, to jest...
Sokół - "W Aucie" Poszedłem z małą na molo
Pełna saszeta, relax, full, uderzam w solo
Uraczyłem małą zimną Coca-Colą
A ona mnie mentolowym Marlboro
Zgrywam express, express gentelmena
Polecę wierszem, pełen czad, tak...
Paluch - "Cardio" Jebana ekstraklasa, ziomek, to zaplecze mojej ligi
Od kołyski w jednych barwach, a na ławkach pierwszy skład
Masz ból dupy - popraw stringi, wyjebane w twe rankingi
Niosę scenę na swych barkach, jak...
Łona - "Rozmowa" To było wczoraj, pamiętam, chociaż pamięć krucha
Zadzwonił telefon, odbieram, mówię: "Halo? Słucham?"
I nagle wszystko wybucha i ogniem zieje
To Bóg do mnie dzwoni, mówi: "Łona, co tam się dzieje?"...