"SAUCE" tekst piosenki
"SAUCE"
Yeah, yeah
Trill Pem!
Rzucam na pasek double G
I mam sos w bani
Te opony robią pisk i mam sos w bani
Noszę na sobie ten styl i mam sos w bani
Sos w bani, gruby sos w bani
Żyje w systemie
Dzisiaj nie ruszę tematem - jest kasa
Kasa kręci światem, smuci nas, zabawia
Każdy kręci coś na boku, cicha sprawa
Każdy kręci coś bo hajs się musi zgadzać
Kasa kręci się ciągle
Z ręki do ręki obieg
Błyszczy oczka się w focie, gdy idzie z hajsem człowiek
Walka na noże jest ciągle
Pomieszać hajs może w głowie
Z człowieka odchodzi człowiek
Za hajs odstawi parodie
Kiedy to nawijam - cisza
Nie wpycha cię w zdanie
Każdy nawijać chce kiedy tematem jest kasa
Jeden ma problemy i nie może uciec z bagna
Drugi cicho coś przewija o biznesie, że jest szansa
Rzucam na pasek double G
I mam sos w bani
Te opony robią pisk i mam sos w bani
Noszę na sobie ten styl i mam sos w bani
Sos w bani, gruby sos w bani
Proszę opowiedz nam więcej jak z Pershinga zostać żulem
Były miliony na koncie a teraz jesteś bankrutem
Jak można trzymać się z typem który cię walił na bułę?
Mam retoryczne pytanie - czy Gawor wali cię w dupę?
Za dużo długów na mieście - okay, jak nie byłeś sławny
Ci ludzie dali ci serce i pengę, ty kiedy oddałeś?
Jak się dorobiłeś kasy to wydawałeś na brednie
Facet oddaje swe długi, frajer się chowa najgłębiej
Ale ty jesteś najniżej
Kiedyś deale z Balenciagą teraz ortalion na ficie
Ale ty jesteś najniżej
Nigdy nie byłeś i nigdy nie będziesz własnym pomysłem
Rzucam na pasek double G
I mam sos w bani
Te opony robią pisk i mam sos w bani
Noszę na sobie ten styl i mam sos w bani
Sos w bani, gruby sos w bani
- AZLyrics
- T
- Trill Pem Lyrics
You May Also Like
ReTo & Borixon - "Deadphone" Deemz na bicie szmato Czasem żyję trochę jak za karę
Zakładałem parę nowych Nike
Sory, ze nie odebrałem, dużo palę, deadphone
Zapomniałem zabrać kabel, dużo palę, deadphone, ey
Zapytała czy te oczy...
CatchUp - "Danse Macabre" Oh, znowu płaczę nad tym, czego nie zrobiłem, ale chyba nie mam sobie tego za złe, nie
Chciałem mieć pewności chociaż odrobinę, ale nawet nie wiem, czy dzisiaj zasnę, oh
Zastanawiam się, czy...
Aleshen - "Vanitas" Dla demonów jestem już niewidzialny
Nieprzewidywalny, nieprzewidywalny
Pierwszą myślą w głowie jest pytanie ''kiedy koniec''?
Na siebie wrzucam Chanel nim odejdę muszę dobiec
Biorę ten mic i robię...
Miszel - "na dobre i złe" Nie zostaniesz sama w moim śnie
Życie lubi kopać leżącego
Będę z Tobą na dobre i złe
Brzytwa już nie dotknie tonącego
Nie odwiedzisz więcej takich miejsc
W opuszczonym świecie od małego
Życie nam...
SB Maffija - "NOBOCOTEL" Run that up, Rico Co to w ogóle jest Nobocotel?
W połowie Zdrofit, w połowie Maisons-Laffitte
A w połowie hotel, co ja pierdolę?
Bardziej przypomina to mi olimpijski ośrodek
Tylko, że sam nie wiem,...